Oferta specjalna Disney+ – tylko 6,99 zł miesięcznie przez 3 miesiące

Facebooktwitter

Disney+ filmy seriale

Już dzisiaj (6 września) Disney+ wprowadza wrześniową ofertę promocyjną dla wszystkich nowych i powracających subskrybentów.

Nowi i powracający subskrybenci będą mogli oglądać najnowsze filmy i seriale od The Walt Disney Company, w tym najnowszą serię z uniwersum „Gwiezdnych wojen” – serial „Ahsoka”; aktorską wersję „Małej syrenki’; wielokrotnie nagradzany serial „The Bear” i trzeci sezon wciągającego kryminału z gwiazdorską obsadą „Zbrodnie po sąsiedzku”.

W kolejnych dniach i tygodniach subskrybenci będą mogli obejrzeć również najnowszy sezon „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” czy czwarty sezon „The Kardashians”. (Więcej informacji o wrześniowych premierach TUTAJ). W kolejnych miesiącach w Disney+ pojawią się m.in. drugi sezon serialu Marvala „Loki” czy serialowa ekranizacja popularnej serii „Percy Jackson i bogowie olimpijscy”.

Disney+ filmy seriale

Począwszy od 6 września do 20 września, nowi i powracający klienci w Polsce mogą subskrybować Disney+ za 6,99 złotych miesięcznie przez trzy miesiące. By rozpocząć subskrypcję, należy wejść na stronę www.disneyplus.com.

 


 

Polecamy również

Nowości w ofercie HBO Max | 1 – 15 września | oficjalna lista premier

Wrześniowe premiery na Netflix – oficjalna lista filmów i seriali. Wśród nowości “Sex Education”, “Freestyle” i “Infamia”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner