Wczorajsze aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska (09.03.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.3]

netflix-Designated Survivor-S2-bg1-1
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na marzec 2018r. wczoraj swoją premierę w ofercie mały nowe odcinki seriali:

11 odcinek Designated Survivor (2016) – serial, sezon 1-2 – 13+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.9/10

Trzymający w napięciu thriller polityczny. Po ataku terrorystycznym na waszyngtońskie elity losy Ameryki znajdują się w rękach nisko postawionego sekretarza gabinetu.

W rolach głównych: Kiefer Sutherland, Natascha McElhone, Maggie Q
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: David Guggenheim

Sezon 1: W następstwie tragicznego ataku Tom Kirkman, sekretarz Gabinetu, zostaje mianowany prezydentem i musi stanąć na czele kraju coraz mocniej pogrążającego się w kryzysie.

Sezon 2: Spisek zatacza coraz szersze kręgi. Do gabinetu prezydenta Kirkmana dołącza nerwowy prawnik, a agentka Wells zawiera sojusz z brytyjskim szpiegiem.

S2:O11 – 11. Żal – 44m
netflix-designated_survivor-S2-E11

Kirkman próbuje się pogodzić z olbrzymią stratą. W Hawanie Wells i delegacja handlowa stają się ważną kartą przetargową w rękach kubańskich rebeliantów.

Kolejny odcinek serialu będzie dostępny w ofercie od 16 marca 2018r.


netflix-My Next Guest Needs No Introduction With David Letterman-s3-bg-1
My Next Guest Needs No Introduction With David Letterman / Mojego następnego gościa nie trzeba nikomu przedstawiać – zaprasza David Letterman (2017) – serial, talk-show – 13+ – UHD/4K – polskie napisy

Ikona telewizji, David Letterman, w swoim comiesięcznym talk‑show rozmawia ze znanymi na całym świecie osobistościami i wyrusza z nimi na ciekawe wyprawy.

W rolach głównych: Prezydent Barack Obama, George Clooney, Malala Yousafzai
Gatunki: Stand-upy komediowe i talk showy, Seriale i programy, Reality TV, programy rozrywkowe i talk-show, Amerykańskie seriale i programy

Oprócz licznych nagród Emmy Letterman zdobył też nagrodę Peabody’ego oraz nagrodę im. Marka Twaina za amerykański humor.

Część 3 – 1. Ona ma Pokojową Nagrodę Nobla – 50 min
netflix-My Next Guest Needs No Introduction With David Letterman-S3E1

Od ataku talibów do Nagrody Nobla i studiów na Oxfordzie: Malala Yousafzai opowiada Dave’owi o swojej wyjątkowej drodze, życiowej misji i nowym domu.


Z oferty wczoraj został usunięty film:

Scouts vs. Zombies / Łowcy zombie (2015)
film – 1g32m – 6,7/10 – polskie napisy i lektor

Wybuch epidemii zombie sprawia, że trzech licealistów nieoczekiwanie staje na pierwszej linii obrony swojego miasteczka.


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (10.03.2018)

Premiery w ofercie Netflix Polska cz. 2 (09.03.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...