HBO GO Polska – dzisiejsza premiera i aktualizacja (10.03.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.1]

Lilo & Stitch

W dniu dzisiejszym w serwisie HBO GO Polska pojawił się film oraz nowy odcinek serialu.

FILMOWA PREMIERA:

Lilo & Stitch / Lilo i Stich (2002) – animowany – b.o. – polskie napisy i dubbing – 82 min. Dostępne do: 28.02.2019

Nominowana do Oscara kreskówka o niezwykłej przyjaźni między małą dziewczynką i stworkiem z obcej planety.

Lilo jest pełną uroku pięciolatką, która mieszka na Hawajach. Dziewczynka nie ma rodziców, wychowuje ją starsza siostra. W tym samym czasie z odległej galaktyki ucieka na Ziemię Stich. Jest on przedziwną istotą, która ma w sobie ogromną potrzebę niszczenia. Lilo przygarnia go i obiecuje chronić przed niebezpieczeństwem. Dzięki jej pomocy przybysz z obcej planety zmieni swoje życie i wyobrażenie o świecie.

Lilo i Stich to ciepły film dla całej rodziny, który powstał w wytwórni Disneya i swoim stylem nawiązuje do klasycznych produkcji tego studia. Obraz ujmuje świeżą i bezpretensjonalną fabułą, w której nie brakuje zabawnych momentów, ale też okazji do wzruszeń. Perypetiom bohaterów towarzyszą piosenki niezapomnianego Elvisa Presleya. Walory obrazu doceniła Amerykańska Akademia Filmowa, która nominowała go do Oscara w kategorii „najlepszy film animowany”. Za reżyserię odpowiadał Chris Sanders, który ma na koncie jeszcze dwie inne oscarowe nominacje – za Jak wytresować smoka i animację Krudowie.

W polskiej wersji językowej swoich głosów postaciom użyczyli m.in.: Krzysztof Kowalewski, Zbigniew Zamachowski, Jacek Braciak oraz Agnieszka Warchulska.


NOWY ODCINEK:

High Maintenance / W potrzebie (2016- ) – serial komediowy, sezon 2 – b.i. – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 19.01.2020

Drugi sezon serialu z Benem Sinclairem w roli pociesznego dilera marihuany, który swoją pracę traktuje jak misję.

The Guy (Ben Sinclair) to zwyczajny chłopak, który ma niezwyczajną pracę – jest dilerem marihuany. Uważa swoje zajęcie za misję. Jeździ po całym Brooklynie, dostarczając trawkę tym, którzy najbardziej jej potrzebują. Na swojej drodze spotyka przedziwne osoby, które łączy neurotyczne podejście do życia i chęć, by przynajmniej na chwilę zapomnieć o całym świecie.

Stworzony przez małżeństwo Katję Blichfeld i Bena Sinclaira, nietypowy serial komediowy o sympatycznym dilerze marihuany to propozycja dla miłośników oryginalnej i niesztampowej rozrywki. Każdy odcinek przedstawia trzech różnych bohaterów i ich perypetie. Fabuła jest bardzo mocno osadzona we współczesności. Produkcja została wyróżniona m.in. nagrodą przyznawaną przez Amerykańską Gildię Scenarzystów.

W roli głównej: Ben Sinclair.

S2:O8 – Ghost – 24 min.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...