Premiera trzeciego sezonu “Ucha Prezesa” w Showmax już 15 marca 2018r. Idziemy na wojnę za całym światem! – plakaty, zdjęcia z planu i materiały wideo

Facebooktwitter

showmax-ucho-prezesa-s3-poster-bottom
Trzeci sezon „zrekonstruowanego” serialu zadebiutuje 15 marca 2018r. w serwisie Showmax, w niedzielę 18 marca 2018r. o 20.00 pojawi się w naziemnej Telewizji WP, a na kanale YouTube w kolejny czwartek, czyli 22 marca 2018r. W sumie powstanie 14 odcinków, w tym dwa specjalne dostępne wyłącznie dla użytkowników Showmax.

„Mariusz wygląda teraz inaczej, ma mundur i zajął miejsce tzw. Krokodyla, więc będzie to miało swoje konsekwencje scenariuszowe. Oczywiście w międzyczasie dokonała się również rekonstrukcja całego rządu, co trochę nas na początku zmartwiło, bo zrobiło nam się szkoda niektórych znakomitych postaci. Dlatego też postanowiliśmy z nich nie rezygnować i zobaczymy je w nowym sezonie, ale w zupełnie nowym entourage. Siłą rzeczy pojawią się również nowe osobistości ze świata polityki. W role te wcielą się znakomici polscy aktorzy.” – powiedział Robert Górski. „W nowym sezonie Prezes i Mariusz idą na wojnę z całym światem!” – dodał Mikołaj Cieślak.

Opis pierwszego odcinka pt. „Zęby krokodyla”.
Po zmianach personalnych w rządzie nadszedł czas wyrównywania za nie rachunków. Gdy Antoni szuka sprawiedliwości, Prezes z Mariuszem szukają dla niego zajęcia, żeby z walecznego sprzymierzeńca nie stał się wrogiem. Bo prawdziwy wróg czyha tuż za rogiem. A właściwie w Brukseli.

Występują: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Wojciech Kalarus, Grzegorz Ciągardlak, Cezary Pazura, Antonia von Romatowski, Robert Mazurkiewicz, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Magdalena Kacprzak, Tomasz Budyta,Paweł Koślik

O nowym sezonie Ucha Prezesa:
Po noworocznych zmianach, zrekonstruowany rząd staje przed wieloma wyzwaniami. Politycy odsunięci od władzy muszą sobie jakoś poradzić w nowej sytuacji. Do nowych władz będzie należało zmierzenie się nie tylko z problemami poprzednich, lecz również z zupełnie nowymi kłopotami. W dodatku politycy, którzy zasiadają na stołkach za granicą, przypomną sobie o rządach w kraju… Zrekonstruowany rząd to także rekonstrukcja relacji pozapolitycznych, które mogą przynieść niespodziewane efekty. A nad tym wszystkim musi zapanować szeregowy Prezes, zewsząd otoczony przez wrogów. W nowym sezonie pojawią się nowe postaci, w które wcielą się m.in. Cezary Pazura, Tomasz Kot, Jolanta Fraszyńska i Magdalena Schejbal.

Twórcą produkcji oryginalnej Showmax „Ucho Prezesa” są Robert Górski i Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju. W ramówce Telewizji WP serial jest jedną z najchętniej oglądanych pozycji. Na YouTube średnia liczba odsłon to 4,8 mln.

Ucho Prezesa jest pierwszą Produkcją Oryginalną Showmax. Kolejne, które pojawiły się w serwisie w ciągu roku to: animacja dla dorosłych Egzorcysta, rozrywkowy show na żywo SNL Polska, serial Botoks Patryka Vegi, short Fanatyk z Piotrem Cyrwusem w roli głównej.

Premiera Ucha Prezesa 3 w Showmax – czwartek 15 marca
Premiera w Telewizji WP – niedziela 18 marca, godz. 20.00
Premiera na kanale YouTube – czwartek 22 marca

O Showmax
Showmax to serwis internetowy – w ramach miesięcznej opłaty umożliwia dostęp do katalogu filmów, seriali i programów dla dorosłych i dzieci online, które można oglądać w dowolnych ilościach, w dowolnym czasie i miejscu – bez reklam. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.

Dzieci mogą oglądać treści w bezpiecznym środowisku dzięki możliwości ustawienia profili zabezpieczonych PIN.

Dostępne seriale to m.in.: Fargo, Opowieść podręcznej, Żona idealna, Californication, Dr House; seriale Marvela: Agenci T.A.R.C.Z.Y, Inhumans, Runaways; filmy i programy: Body/Ciało, Pitbull: Nowe porządki, Pitbull: Niebezpieczne kobiety, Planeta singli, Służby specjalne, Miasto 44; Top Gear, Indiana Jones, Szybcy i wściekli, kolekcja filmów Woody’ego Allena; dla dzieci: Ratched & Clank, Jak wytresować smoka, Madagaskar 2 i setki innych seriali, filmów i programów; polskie produkcje oryginalne: satyra polityczna Ucho Prezesa, animacja dla dorosłych Egzorcysta, najgłośniejszy rozrywkowy show na żywo – SNL Polska oraz serial Botoks Patryka Vegi.

O Telewizji WP
Telewizja WP to uniwersalny kanał telewizyjny dostępny w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformie NC+ (kanał 170) oraz u większości operatorów kablowych m.in.: Multimedia (38), UPC (158/116), Vectra (175), Netia (30), Orange (35), Inea (28), Toya (17).

Podstawą oferty programowej jest rozrywka oraz ciekawe i inspirujące programy lifestylowe, rozbudzające ciekawość programy technologiczne i odważne dokumenty. Telewizja WP bawi, rozwija ciekawość świata  i inspiruje.


Czytaj również:

HBO GO Polska – dzisiejsza premiera i aktualizacja (10.03.2018)

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (10.03.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner