Drugi sezon serialu „Sprawa idealna / The Good Fight” już dostępny w serwisie HBO GO. Premiera na antenie HBO3 w niedzielę, 11 marca 2018r.

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3]

Sprawa idealna 2 (2)-1000-1
Drugi sezon serialu Sprawa idealna with Christine Baranski and Rose Leslie jest już dostępny w serwisie HBO GO. Produkcja opowiada historię wziętej prawniczki, która traci oszczędności całego życia oraz pracę w prestiżowej kancelarii i musi zacząć wszystko od nowa.

Nowe odcinki będą pojawiały się w serwisie w każdy poniedziałek. Premiera na antenie HBO3 została zaplanowana na niedzielę, 11 marca 2018r.

Diane Lockhart (Christine Baranski) była wziętą prawniczką, która pracowała w prestiżowej kancelarii Lockhart & Lee. Za sprawą skandalu musiała zacząć wszystko od nowa. Razem ze swoją chrześnicą Maią Rindell (Rose Leslie) znalazły posady w firmie prawniczej prowadzonej przez Afroamerykanów. W drugim sezonie Diane, Maia i pozostali pracownicy doznają szoku, kiedy klient innej kancelarii zabija swojego sądowego przedstawiciela pod pretekstem zbyt dużego rachunku. Prawnicy zaczynają patrzeć podejrzliwie na osoby, które zwracają się do nich o pomoc.

Pełen emocji serial o środowisku prawników, za który odpowiada zespół twórców: dwukrotnie wyróżniony nominacją do nagrody Emmy Robert King (serial BrainDead), trzykrotnie nominowana do Emmy Michelle King (serial Żona idealna) oraz nominowany do Oscara Phil Alden Robinson (Pole marzeń). Produkcja to spin-off Żony idealnej. W obsadzie znalazły się dwukrotnie nominowana do Złotego Globu Christine Baranski (serial Teoria wielkiego podrywu), Cush Jumbo (serial Żona idealna) oraz Rose Leslie (serial HBO Gra o tron).

Serial Sprawa idealna (The Good Fight) jest dostępny w serwisie HBO GO od 5 marca. Nowe odcinki będą się pojawiały w każdy poniedziałek. Premiera na antenie HBO3 odbędzie się w niedzielę, 11 marca o godz. 21.45. Kolejne odcinki będą emitowane co niedzielę o tej samej porze.

HBO (HOME BOX OFFICE) to płatna telewizja, która powstała w 1972 roku w Stanach Zjednoczonych jako część koncernu Time Warner Entertainment Company LP. HBO w Polsce jest częścią HBO Europe (HBO EU). W Polsce HBO rozpoczęło swoją działalność 17 września 1996 roku. Kanał dostępny jest w większości sieci kablowych, IPTV oraz na 2 platformach cyfrowych: Cyfrowy Polsat i NC+. W Polsce HBO oferuje pakiet kodowanych kanałów filmowych: HBO, HBO2 i HBO3, a także Cinemax i Cinemax2, oraz serwisy HBO OD i HBO GO. HBO GO to internetowy serwis wideo na żądanie, który gwarantuje dostęp do biblioteki około 800 filmów i 200 seriali. Oferta programowa kanałów i serwisów obejmuje najnowsze hollywoodzkie produkcje filmowe, kultowe seriale, kontrowersyjne dokumenty, programy rozrywkowe własnej produkcji oraz koncerty. Programy dostępne są w polskiej wersji językowej z możliwością wybrania lektora, napisów lub wersji oryginalnej. Więcej na www.hbo.pl


Czytaj również:

Premiera trzeciego sezonu „Ucha Prezesa” w Showmax już 15 marca 2018r. Idziemy na wojnę za całym światem! – plakaty, zdjęcia z planu i materiały wideo

Wczorajsze aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska (09.03.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...