Premiery filmowe w ofercie Netflix Polska (08.03.2019)

Facebooktwitter

netflix Rough Night
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na marzec 2019r.r. swoją premierę w ofercie mają dziś nowe filmy:

Rough Night / Ostra noc (2017) | film, mroczna komedia | 1g41m | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 5.2/10

Opis Netflix: Pięć przyjaciółek ze studiów wyjeżdża na weekend pełen alkoholu, słońca i rozpusty. Gdy jednak pojawia się pierwsza krew, impreza robi się znacznie mniej wesoła.

W rolach głównych: Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell
Obsada: Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilana Glazer, Zoë Kravitz, Paul W. Downs, Ty Burrell, Demi Moore, Enrique Murciano, Karan Soni, Dean Winters
Gatunki: Komedie, Mroczne komedie
Kategorie: Sprośne, Zabawne

Opis dystrybutora: W „Ostrej nocy”, hardkorowej komedii dla dorosłych, pięć przyjaciółek z college’u, (w tych rolach: Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilana Glazer i Zoë Kravitz) spotyka się po 10 latach na panieńskim weekendzie w Miami. Na ich odjechane, szaleńcze imprezowanie kładzie się jednak cień, kiedy podczas jednej z imprez przypadkowo zabijają striptizera. Pośród nerwowych prób wymyślenia, co robić dalej, dochodzi do dalszych zawirowań, które jedynie zacieśniają przyjaźń dziewczyn.


netflix Run All Night
Run All Night / Nocny pościg (2015) | film | 1g54m | 6,92/10 | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.6/10

Opis Netflix: Jimmy, były żołnierz mafii, musi odkurzyć swoje zabójcze umiejętności, gdy jego syn wchodzi w drogę jego dawnemu szefowi — z którym Jimmy wciąż się przyjaźni.

W rolach głównych: Liam Neeson, Ed Harris, Joel Kinnaman
Obsada: Liam Neeson, Ed Harris, Joel Kinnaman, Boyd Holbrook, Bruce McGill, Genesis Rodriguez, Vincent D’Onofrio, Lois Smith, Common
Gatunki: Akcja i przygoda, Thrillery akcji, Kryminalne filmy akcji i przygodowe, Filmy kryminalne, Filmy gangsterskie
Kategorie: Emocjonujące

Opis dystrybutora: Pochodzący z Brooklynu gangster i niezawodny płatny zabójca Jimmy Conlon (Neeson), niegdyś znany jako Grabarz, najlepsze lata ma już za sobą. 55-letniego mężczyznę, przez lata najlepszego przyjaciela bossa mafii Shawna Maguire’a (Harris), prześladują grzechy przeszłości. Przez ostatnie 30 lat nieustannie depcze mu też po piętach zawzięty detektyw (D’Onofrio). Wydaje się, że ostatnimi czasy Jimmy może znaleźć pocieszenie jedynie, zaglądając do kieliszka. Kiedy jednak jego syn Mike (Kinnaman), z którym od dawna nie utrzymywał kontaktów, staje się celem, Jimmy musi dokonać wyboru pomiędzy przestępczą rodziną, do której dołączył, a swoją własną, którą porzucił wiele lat temu. Mike musi uciekać, a Jimmy ma tylko jedną szansę odpokutowania za błędy przeszłości. Chce uchronić syna przed losem, który jak sądzi, pisany jest i jemu samemu… czyli przed znalezieniem się po niewłaściwej stronie lufy pistoletu. W obliczu niebezpieczeństwa Jimmy musi w ciągu jednej nocy podjąć decyzję, komu jest winien swoją lojalność i przekonać się, czy wreszcie uda mu się wszystko naprawić.


netflix Unknown
Unknown / Tożsamość (2011) | film, thriller | 1g53m | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.9/10

Opis Netflix: Liam Neeson w gwiazdorskiej roli człowieka, który z trudem odzyskuje pamięć po wypadku samochodowym i stwierdza, że jego miejsce w życiu zajął ktoś inny.

W rolach głównych: Liam Neeson, Diane Kruger, January Jones
Obsada: Liam Neeson, Diane Kruger, January Jones, Aidan Quinn, Bruno Ganz, Frank Langella, Sebastian Koch, Olivier Schneider, Stipe Erceg, Rainer Bock
Gatunki: Filmy oparte na literaturze, Thrillery, Filmy sensacyjne, Thrillery psychologiczne
Kategorie: Emocjonujące

Opis dystrybutora: Doktor Martin Harris (Liam Neeson) budzi się po wypadku samochodowym w Berlinie i odkrywa, że jego żona (January Jones) go nie rozpoznaje, a jego tożsamość przyjął inny mężczyzna (Aidan Quinn). Nie wierzą mu władze, przez które jest ignorowany, poluje na niego tajemniczy zamachowiec. Czuje się samotny i zmęczony. Musi uciekać. Z pomocą przychodzi mu niespodziewany sprzymierzeniec (Diane Kruger). Martin bez namysłu angażuje się w morderczą tajemnicę, która podda w wątpliwość jego zdrowie psychiczne i tożsamość, a także pozwoli mu przekonać się jak daleko jest w stanie się posunąć, żeby odkryć prawdę. Obraz oparty na powieści „Out of My Head” Didiera van Cauwelaerta.

Film powrócił dziś do oferty, z której został usunięty 31 grudnia 2019r.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner