Trzeci sezon serialu oryginalnego „Zbrodnie po sąsiedzku” zadebiutuje 8 sierpnia w ofercie Disney+

Facebooktwitter

Disney+ seriale

Potwierdzono datę premiery trzeciego sezonu serialu komediowego „Zbrodnie po sąsiedzku”. Produkcja 20th Television zadebiutuje w Polsce na platformie Disney+ już 8 sierpnia, a gościnnie pojawi się w niej m.in. wielokrotna zdobywczyni Oscara – Meryl Streep.

Serial „Zbrodnie po sąsiedzku” od momentu pojawienia się na ekranach, szybko znalazł się w gronie „ulubieńców” widzów na całym świecie. Dotychczasowe dwa sezony opowiadające o przygodach trójki sąsiadów, w których role wcielili się Steve Martin, Martin Short i Selena Gomez, zostały docenione przez krytyków i branżę filmową, otrzymując liczne nominacje do nagród branżowych (m.in. Emmy, Złote Globy czy People’s Choice Award). W trzecim sezonie cenionego serialu z pewnością nie zabraknie elementów zaskoczenia, zwrotów akcji i zagadek, a oprócz dobrze znanego już apartamentowca Arconia miejscem akcji będzie również teatr.

Charakterystycznym motywem przewijającym się już w poprzednich częściach są gościnne występy światowych gwiazd. W dotychczasowych sezonach na ekranie pojawiali się m.in. Sting, Jane Lynch czy Amy Schumer. W trzecim sezonie również nie zabraknie miłych zaskoczeń. W gronie gwiazd, które już zostały oficjalnie ogłoszone, znaleźli się Meryl Streep i Paul Rudd.

Pomysł na komedię kryminalną wykuwał się w głowach Steve’a Martina, Dana Fogelmana i Johna Hoffmana już od dłuższego czasu. Serial „Zbrodnie po sąsiedzku” opowiada o trójce nieznajomych, których połączyła wspólna pasja, jaką są podcasty o tematyce true crime. Niespodziewanie sami stają się częścią zbrodni. Kiedy w ich ekskluzywnym apartamentowcu na nowojorskim Upper West Side dochodzi do przestępstwa, trio podejrzewa, że mają do czynienia z morderstwem. Trójka sąsiadów wykorzystuje swoją wiedzę, zdobytą podczas słuchania podcastów, aby odkryć prawdę i rozwikłać zagadkę tajemniczej śmierci jednego z lokatorów. W tym celu zakładają własny podcast, w którym dokumentują i analizują zdobyte poszlaki, odkrywając przy okazji sekrety, jakie skrywa budynek. Wkrótce okazuje się, że mordercą może być ktoś z najbliższego otoczenia, a bezpieczeństwo trójki śledczych jest zagrożone. Muszą więc znaleźć zabójcę, zanim będzie za późno…

Twórcami i scenarzystami serialu Zbrodnie po sąsiedzku są Steve Martin i John Hoffman („Grace i Frankie”, “Spojrzenia”). Są oni również producentami wykonawczymi wraz z Martinem Shortem, Seleną Gomez, Danem Fogelmanem (“Tacy jesteśmy”) oraz Jessem Rosenthalem.

 

O Disney+

Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic oraz takich tytułów jak „Simpsonowie” oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa The Walt Disney Company, jest częścią Disney Media & Entertainment Distribution. Usługa oferuje kolekcję oryginalnych treści oferowanych na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, seriali animowanych i aktorskich oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios. Disney+ jest dostępny jako osobny serwis, jako część pakietu Disneya w Stanach Zjednoczonych, zawierającego Disney+, Hulu i ESPN+, lub jako część Combo+ w Ameryce Łacińskiej wraz ze Star+, osobnym serwisem z treściami ogólnorozrywkowymi i sportowymi.


 

Polecamy również

Premiera serialu “SPY/MASTER” w ofercie HBO Max

Z okazji kinowej premiery filmu „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” cała kolekcja filmów z serii „Indiana Jones” już od 31 maja będzie dostępna w ofercie Disney+

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner