Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (07.03.2019)

Facebooktwitter

netflix The Order S1
Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na marzec 2019 i planem wydawniczym Netflix Polska na marzec 2019r.r. swoją premierę w ofercie ma nowy serial:

The Order (2019) | serial, sezon 1, 10 odcinków | 16+ | UHD/4K/HDR/Dolby Vision | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Student, który pragnie pomścić zamordowaną matkę, dołącza do sekretnego bractwa i zostaje wciągnięty w wojnę między wilkołakami a adeptami czarnej magii.

W rolach głównych: Jake Manley, Sarah Grey, Max Martini
Obsada: Jake Manley, Sarah Grey, Max Martini, Matt Frewer, Adam DiMarco, Katharine Isabelle, Louriza Tronco, Aaron Hale, Devery Jacobs, Thomas Elms, Dylan Playfair, Ian Tracey, Sam Trammell
Gatunki: Seriale i programy dla nastolatków, Seriale sensacyjne, Dramaty telewizyjne, Horrory telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale science fiction i fantasy
Kategorie: Mroczne, Trzymające w napięciu
Twórcy: Dennis Heaton

The Order: Season 1 Trailer 1
Jack Morton zaczyna studia i dołącza do Zamkniętego Bractwa Błękitnej Róży, gdzie uczy się posługiwać magią, by obronić kampus przed magicznymi potworami.

Świeżo upieczony student uniwersytetu Belgrave, Jack Morton, dołącza do tajnego stowarzyszenia i zostaje wciągnięty w niebezpieczną grę na śmierć i życie. Wkrótce Jack odkrywa mroczne sekrety swojej rodziny i półświatka, w którym wilkołaki walczą z mistrzami czarnej magii.


netflix Riverdale s3
Zgodnie z naszą wcześniejszą zapowiedzią swoją premierę w ofercie Netflix Polska ma dziś nowy odcinek serialu:

14 odcinek 3. sezonu Riverdale (2017) | serial, sezon 1-3 | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb:  7.8/10

Opis Netflix: Archie i jego ekipa zmagają się z problemami z seksem, miłością, szkołą i rodziną. Nastolatkowie zostają również wplątani w mroczną tajemnicę miasteczka Riverdale.

W rolach głównych: K.J. Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale dla nastolatków, Dramaty telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Roberto Aguirre-Sacasa

W tej mrocznej ekranizacji klasycznej serii Archie Comics występuje Luke Perry — niegdyś wielki idol nastolatek.

 

Sezon 1: Nastoletni Archie i jego ekipa zmagają się z problemami z miłością, seksem, szkołą i rodziną. Przyjaciele zostają też wplątani w mroczną tajemnicę miasteczka Riverdale.

Sezon 2: Po rodzinnej tragedii pogrążony w żalu Archie przechodzi metamorfozę i zaczyna zmagać się z prześladującymi go myślami o zemście

Sezon 3: Rozgrywka polityczna o wysoką stawkę pozostawia Riverdale w tragicznym rozdarciu. Archie przygotowuje się do walki swojego życia.

S3:O14 – 14. Rozdział czterdziesty dziewiąty: Ogniu krocz ze mną – 43m

netflix riverdale S3E14

Archie zaprzyjaźnia się z pewnym zbiegiem i poznaje skrawek prawdy o jego przeszłości. Veronica wykonuje ryzykowny krok w La Bonne Nuit. Jughead chce zjednoczyć Wężów.

Riverdale: Sezon 3 (zwiastun)
Kiedyś było tu skromnie, ale teraz zrobiło się bardzo niebezpiecznie. Czy Riverdale przetrwa te mroczne czasy? Czas na diabelskie igrzyska!

Nowy odcinek serialu będzie debiutował w ofercie Netflix Polska co czwartek.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner