KOMENTARZE:

31 myśli nt. „Netflix Polska – dzisiejsze aktualizacje (15.07.2016)

   • Deadly Women (2011) – napisy pl (serial)
    Love Cells (2014) – napisy pl (serial)
    To Be Continued (2015) – napisy pl (serial)

   • Shaka Zulu (1986) – napisy pl (serial)
    Peg + Cat (2013) – dubbing
    Max and Ruby (2002) – dubbing 1 sezon
    Starsky and Hutch (2004) – napisy pl
    Bonnie and Clyde (2013) – napisy pl
    Zapped (2014) – napisy pl
    Radio Rebel (2012) – napisy pl
    Pants on Fire (2014) – napisy pl
    Heartless City (2013) – napisy pl (serial)
    After School: Lucky or Not – Season 2 (2014) – napisy pl (serial)

 1. Trudno jest zaufać firmie która na samym początku zrobiła na kliencie fatalne wrażenie. Większość ludzi którzy szanują swoje pieniądze nigdy nie będzie miała do netflixa pełnego zaufania. Jak ja bym miał mieć takie podejście do swoich klientów w firmie to dawno pożegnał bym się z swoim zawodem.

   • Widzę że typowi wyznawcy netflixa się odzywają. Ślepi na prawdę

   • Janie może znowu zareagujesz jak zareagowałeś ale nie mam wyjścia. Naprawdę piszemy razem 🙂

  • To się nazywa MVP (Minimum Viable Product) i tak działają firmy wchodzące na nowe rynki. Początkowo uruchamiają jakąś podstawową funkcjonalność, tak by z czasem ją rozbudowywać.

   Podobnie działa firma, w której pracuje. Otwieramy się na nowe rynki podstawową usługą, dopiero z czasem rozszerzamy ofertę o nowe rozwiązania.

   Każdy rynek to zupełnie inny ekosystem, rządzący się własnymi prawami. Co zadziała na jednym. na innym może okazać się klapą. Stąd rozwiązanie MVP, pozawala firmie „zorientować się co i jak”. Jeżeli będzie kupa, zwijamy interes niskim kosztem. Jeżeli rokuje, rozwijamy ofertę.

   Ale nie. Dla typowego Jana z Polski jest to obraza jego godności, bo przecież hurr durr jemu należy się wszystko od razu!!! I w ogóle dlaczego drogo. Jan czuje się nieszanowany. Gdyby pomyślał nasz Jan, nie było tematu.

   • To dlaczego tej usługi nie udostępniają za mniejszą cenę ? Mniejsza oferta to i cena mniejsza

   • Czyli jawny korporacyjny wyzysk klienta. Damy Ci ochłapy ale płać nam jak za pełną ofertę.

   • Krzysztof podaj mi nazwę swojej firmy to będę jej unikał jak ognia

 2. Jak tak czytam Wasze wypowiedzi to naprawdę brak mi słów i jedni i drudzy zajmijcie się tym do czego ten portal został stworzony. Ludzie wchodzą tutaj zobaczyć co jest w ofercie co jest przetłumaczone itd. Nikt nie ma ochoty czytać waszych wypocin. Krytykę lub uwielbienie najlepiej ślijcie bezpośrednio do Netflixa bo to że tutaj sobie pogadacie nic nie zmieni. Ponadto nikt nikogo nie zmusza do płacenia za Netflixa każdy ma swój rozum i swoje potrzeby. I niech każdy robi co chce, wolny kraj wolna wola. Oczywiście jest też wolność słowa jak ktoś tam podnosił ale naprawdę zrozumcie nikt nie chce czytać Waszej napinki…

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...