Film scores for Netflix – dodatek do przeglądarki Chrome powie jak ocenia serwis Filmweb.pl film lub serial z oferty Netflix Polska

Facebooktwitter

Netflix zmienił swój system oceniania nagrań na początku kwietnia 2017r.

Do tego czasu, każdy kto chciał ocenić dany film czy serial dostępny w ofercie Netflixa wskazywał ilość gwiazdek (1-5) odpowiadającą na ile się mu podoba dane nagranie. Netflix idąc za trendami zastąpił wcześniejsze gwiazdki opcją pozytywną lub negatywną wyrażoną kciukiem w górę lub w dół.

Od tego momentu Netflix proponuje abonentom informację procentową dotyczącą trafności wyboru danego nagrania zamiast konkretnej oceny materiału.

Wielu osobom nowy system oceniania i prezentowania tych danych nie przypadł do serca i tu z pewnością przyda się dodatek do przeglądarki Chrome “Film scores for Netflix”, który pokazuje aktualną ocenę serwisu Filmweb.pl dla danego filmu lub serialu dostępnego w ofercie Netflixa.

Dodatek na dniach będzie również pokazywał ocenę danego nagrania z oferty Netflixa wg oceny dostępnej w naszej własnej wyszukiwarce filmów i seriali w ofercie Netflix Polska.

film-scores-for-netflix

Autorem oprogramowania jest Michał Wróbel a dodatek można pobrać ze strony https://chrome.google.com/webstore/detail/film-scores-for-netflix/mpebmkidaokicofipeckbobdecghpcil.

Autor zapewnia rozwój dodatku o wersje dla innych przeglądarek internetowych i tu mamy prośbę do naszych czytelników, by pomóc wybrać popularne przeglądarki internetowe dla których dodatek powinien również zostać wykonany.

Wszelkie sugestie i uwagi mile widziane – prosimy je umieszczać w komentarzach poniżej.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety – można zaznaczyć tylko jeden wybór.

Z jakiej przeglądarki internetowej korzystasz do przeglądania i oglądania oferty Netflix Polska?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

KOMENTARZE:

Jeden komentarz do “Film scores for Netflix – dodatek do przeglądarki Chrome powie jak ocenia serwis Filmweb.pl film lub serial z oferty Netflix Polska

  • 12.09.2017 o 09:02
    Bezpośredni odnośnik

    Brakuje opcji oglądania na telewizorze. Najlepiej z chromecast, bo smart tv z Netflixem jest raczej kiepski, przynajmniej na moim samsungu. Oglądanie fimów w jakiejkolwiek przeglądarce to wg mnie masochizm. Nie przypominam sobie, żebym kiedyś obejrzał w przeglądarce…

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner