HBO GO Polska – dzisiejsza premiera (21.09.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3]

Invincible

Dzisiaj w serwisie HBO GO Polska pojawił się jeden film.

Invincible / Vince niepokonany (2006) – obyczajowy – 12+ – polskie napisy i lektor – 99 min. Dostępne do: 31.08.2018

Lato 1976 roku. Trzydziestoletni Vince Papale (Mark Wahlberg) nie radzi sobie najlepiej. Mężczyzna traci pracę w szkole, która szuka oszczędności w swoim budżecie. Co gorsza, żonie kończy się do niego cierpliwość i żąda rozwodu. Zrezygnowany, zaczyna dorabiać jako barman. Pewnego dnia, gdy dowiaduje się, że trener jego ulubionego futbolowego zespołu Philadelphia Eagles urządza otwarty trening, postanawia skorzystać z szansy. Vince dostaje się do drużyny i rozpoczyna trwającą przez trzy lata karierę w świecie profesjonalistów.

Debiutancki obraz Ericsona Core’a (Point Break – Na fali), autora zdjęć do Szybkich i wściekłych, opowiada o życiu Vince’a Papale, trzydziestolatka, który dostał się do profesjonalnej ligi futbolu amerykańskiego. Film powstał z całkowitym poparciem drużyny Philadelphia Eagles oraz NFL, a jego producentem była wytwórnia Walta Disneya.

W rolach głównych: Mark Wahlberg, Greg Kinnear, Elizabeth Banks, Kevin Conway.

KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „HBO GO Polska – dzisiejsza premiera (21.09.2017)

  1. HBO go, na fonie wszystko działa ok. Natomiast na kompie i na telewizorze nie idzie uzyskać dźwięku 5.1. Netflix działa bezproblemowo wszędzie a HBO powinno popracować nad swoim oprogramowaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...