Premiery filmowe i serialowe w ofercie Netflix Polska (22.09.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.1]

netflix-Hotel Transylvania 2-bg-1Niezapowiedzianą premierą w ofercie Netflix Polska jest dziś film animowany „Hotel Transylvania 2” (2015).

Hotel Transylvania 2 / Hotel Transylwania 2 (2015) – film animowany – 1g29m – 7+ – można pobrać – polskie napisy i dubbing
Po ślubie Mavis z Jonathanem na świat przybywa mały Dennis. Dracula za wszelką cenę stara się udowodnić, że jego wnuk jest wampirem i musi zostać w Transylwanii.

W rolach głównych: Adam Sandler, Andy Samberg, Selena Gomez
Gatunki: Filmy familijne i dla dzieci, Filmy dla dzieci w wieku 5–7, Filmy dla dzieci w wieku 8–10, Filmy familijne, Familijne filmy animowane, Komedie familijne, Filmy familijne science fiction i fantasy, Komedie, Zwariowane komedie
Reżyser: Genndy Tartakovsky


Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na wrzesień 2017r. dziś swoją premierę w ofercie mają:

netflix-fuller-house-s3-bg1-1Fuller House / Pełniejsza chata (2016) – serial, sezon 1-3 – 7+ – polskie napisy i lektor
Przygodom rodziny Tannerów nie ma końca. D.J. Tanner-Fuller współdzieli dom z siostrą Stephanie i przyjaciółką Kimmy, które pomagają jej w wychowywaniu trzech synów.

W rolach głównych: Candace Cameron Bure, Jodie Sweetin, Andrea Barber
Gatunki: Seriale i programy, Seriale komediowe,Sitcomy, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Jeff Franklin

Sezon 1: Chata Fullerów szybko się zapełnia w pierwszym sezonie. D.J., Stephanie, Kimmy i dzieciaki stawiają czoła rozmaitym problemom, od walk o pokoje po zawody miłosne.

Sezon 2: W drugim sezonie dom rodzin Tanner, Fuller i Gibbler wypełnia się śmiechem, nieoczekiwanymi gośćmi i pasjonującymi nowymi związkami.

Sezon 3: Nastoletnia miłość, rodzinne przyjęcia, ślub za granicą i (być może) nowy dzidziuś — to będzie lato pełne wrażeń.


Neo Yokio (2017) – serial animowany, sezon 1 – 16+ – można pobrać – polskie napisy
Wraz ze swym wiernym sługą Kaz Kaan penetruje złowieszcze wyższe sfery Neo Yokio w pogoni za modą, miłością i siłami nadprzyrodzonymi.

W rolach głównych: Jaden Smith, Jude Law, Tavi Gevinson
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale dla nastolatków, Seriale komediowe, Animowane seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Ezra Koenig


netflix-The Bad Batch-bg-1The Bad Batch / Outsiderka (2016) – film – 1g59m – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
Młoda kobieta wygnana na pustkowie pełne wszelkiej maści wyrzutków próbuje odnaleźć się w pustynnej społeczności narkomanów i enklawie kanibali.

W rolach głównych: Suki Waterhouse, Jason Momoa, Keanu Reeves
Gatunki: Dramaty, Dramaty niezależne, Thrillery, Thrillery niezależne,Kino niezależne
Reżyser: Ana Lily Amirpour

Keanu Reeves i Jim Carrey jako kompletne świry w połączeniu „Mad Maxa” i „Dziewczyny w różowej sukience”.


netflix-Jack Whitehall Travels with My Father-bg-1Jack Whitehall: Travels with My Father / Jack Whitehall: Podróże z moim ojcem (2017) – serial komediowy, sezon 1 – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
Jowialny komik Jack Whitehall zabiera swojego wyniosłego ojca, Michaela, w podróż po południowo-wschodniej Azji, podczas której spróbują wzmocnić łączącą ich więź.

W rolach głównych: Jack Whitehall, Michael Whitehall
Gatunki: Seriale i programy, Reality TV, Brytyjskie programy i seriale, Seriale kulinarne i podróżnicze, Seriale komediowe

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...