Netflix: Opowieści z San Francisco – zapowiedź i data premiery serialu limitowanego Armisteada Maupina

Facebooktwitter

netflix Tales of the City S1
Już 7 czerwca 2019r. Netflix zaprasza na Opowieści z San Francisco – nowy serial limitowany autorstwa Armisteada Maupina!

Nowy miniserial Netflix „Opowieści z San Francisco”, na kanwie książek Armisteada Maupina, otwiera nowy rozdział w tej popularnej historii. Mary Ann (Laura Linney) wraca do współczesnego San Francisco do swojej córki Shawny (Ellen Page) i byłego męża Briana (Paul Gross) dwadzieścia lat po tym, jak zostawiła ich, by robić karierę. Uciekając przed kryzysem wieku średniego spowodowanym przez bajkowe życie w Connecticut, Mary Ann powraca do swojej wybranej rodziny i szybko zaczyna angażować się w życie nowego queerowego pokolenia mieszkańców domu przy 28 Barbary Lane oraz jego najbarwniejszej lokatorki, Anny Madrigal (Olympia Dukakis).

O Opowieściach z San Francisco

Oparty na powieściach Armisteada Maupina serial Opowieści z San Francisco pokazuje kolejny dalsze losy Mary Ann (Laura Linney), która 20 lat po tym, jak opuściła San Francisco, aby poświęcić się karierze, wraca do rodzinnego miasta, w którym dalej mieszka jej córka (Ellen Page) i były mąż Brian (Paul Gross). Próbując uciec od kryzysu wieku średniego, do którego dopowadziło ją jej pozornie idealne życie w Connecticut, Mary Ann wraca do domu, gdzie, dzięki Annie Madrigal (Olympia Dukakis) i mieszkańcom 28 Barbary Lane, jej życie szybko wraca na właściwy tor.

Netflix TALES OF THE CITY

Netflix TALES OF THE CITY

Serial Opowieści z San Francisco został wyprodukowany przez Working Title Television i NBCUniversal International dla Netflix. Showrunnerką i producentką wykonawczą serialu jest Lauren Morelli. Producentami wykonawczymi są także Alan Poul, Armistead Maupin i Laura Linney oraz Andrew Stearn, Liza Chasin, Tim Bevan i Eric Fellner z Working Title.

Netflix TALES OF THE CITY

Netflix TALES OF THE CITY


Opowieści z San Francisco | serial, sezon 1 | 16+ | można pobrać | Polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Mary Ann wraca do San Francisco i swoich dawnych ekscentrycznych przyjaciół. Serial na podstawie powieści Armisteada Maupina, z Laurą Linney w roli głównej.

W rolach głównych: Laura Linney, Ellen Page, Olympia Dukakis
Obsada: Laura Linney, Ellen Page, Olympia Dukakis, Paul Gross, Murray Bartlett, Charlie Barnett Garcia, May Hong
Gatunki: Seriale oparte na literaturze, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Uczuciowe, Wzruszające


Czytaj również:

HBO Europe wyprodukuje serial dokumentalny „Pionier” przedstawiający sylwetkę Jesúsa Gila

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (08.04.2019)

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...