Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie (22.09.2017) – premiera filmu o słynnej prowokatorce Lady Gaga „Gaga: Five Foot Two” (2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.7]

netflix-Gaga Five Foot Two-bg-1Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami premierę w ofercie Netflix Polska ma dziś film o słynnej prowokatorce Lady Gaga „Gaga: Five Foot Two” (2017).

Gaga: Five Foot Two (2017) – film – 1g40m – 16+ – polskie napisy
Przyjrzyj się życiu słynnej prowokatorki, Lady Gagi, która wydaje nowy album, przygotowuje się do występu podczas meczu Super Bowl i mierzy się z osobistymi problemami.

W rolach głównych: Lady Gaga
Gatunki: Filmy dokumentalne, Dokumenty biograficzne, Dokumentalne filmy muzyczne i koncertowe, Filmy muzyczne i musicale

Ta piosenkarka i autorka piosenek ma na koncie wiele platynowych płyt, sześć nagród Grammy i Złoty Glob.


Serial „Lockup: Maximum Security” (2007) będzie dostępny w ofercie tylko do dnia 21.10.2017r i po tej dacie zostanie z niej usunięty.

netflix-Lockup Maximum Security-bg-1Lockup: Maximum Security (2007) – serial, sezon 1 – 13+ – można pobrać – polskie napisy
Zobacz, jak żyje się w pilnie strzeżonych amerykańskich więzieniach o zaostrzonym rygorze, gdzie konflikty między więźniami i zagrożenie życia pracowników to codzienność.

Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Amerykańskie seriale i programy, Filmy dokumentalne o tematyce kryminalnej, Filmy dokumentalne

Kolekcja 1: Zajrzyj za otoczone drutem kolczastym mury amerykańskich więzień o zaostrzonym rygorze, gdzie konflikty między więźniami i zagrożenie życia pracowników to codzienność.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...