Netflix: Opowieści o rodzinie Meyerowitz (utwory wybrane) – zwiastun, plakat, data premiery

Facebooktwitter

MEYEROWITZ_STORIES_POL-top-1Netflix opublikował w tym tygodniu oficjalny zwiastun i plakat do filmu Opowieści o rodzinie Meyerowtiz (utwory wybrane) w reżyserii Noaha Baumbacha. Film trafił do oficjalnej selekcji tegorocznych festiwali filmowych – w Cannes i Nowym Jorku.

W filmie występują Adam Sandler, Ben Stiller, Dustin Hoffman, Emma Thompson, Elizabeth Marvel i Grace Van Patten. To międzypokoleniowa opowieść o dorosłym rodzeństwie usiłującym uwolnić się spod wpływu starzejącego się ojca.

Premiera 13 października tylko w serwisie Netflix.

Opis filmu
W filmie Opowieści o rodzinie Meyerowitz (utwory wybrane) [The Meyerowitz stories (new and selected)] napisanym i wyreżyserowanym przez Noaha Baumbacha zagrali między innymi Adam Sandler, Ben Stiller, Dustin Hoffman, Emma Thompson, Elizabeth Marvel i Grace Van Patten. To międzypokoleniowa opowieść o dorosłym rodzeństwie usiłującym uwolnić się spod wpływu starzejącego się ojca. Producentami filmu są IAC Films, Scott Rudin, Baumbach, Lila Yacoub i Eli Bush. Film pokazywany był w konkursie głównym tegorocznego festiwalu w Cannes, trafił także do oficjalnej selekcji 55. Nowojorskiego Festiwalu Filmowego. Premiera filmu 13 października tylko w serwisie Netflix.

MEYEROWITZ_STORIES_POL-1

The Meyerowitz Stories (New and Selected) / Opowieści o rodzinie Meyerowitz (utwory wybrane) (2017) – film – 1g52m – 16+ – polskie napisy i lektor
Trójka dorosłego rodzeństwa spotka się w Nowym Jorku, by spierać się ze swoim złośliwym ojcem artystą i jego przebrzmiałą twórczością. Na jaw wychodzą zazdrość i urazy.

W rolach głównych: Adam Sandler, Ben Stiller, Dustin Hoffman
Gatunki: Komedie, Mroczne komedie, Dramaty, Dramaty niezależne, Kino niezależne, Komedie niezależne
Reżyser: Noah Baumbach

Źródło: Materiały prasowe firmy Netflix Inc.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner