HBO GO Polska – dzisiejsza premiera i aktualizacje (12.06.2017)

Facebooktwitter

Before_Night_FallsW dniu dzisiejszym w serwisie HBO GO Polska pojawił się jeden film oraz kilka nowych odcinków seriali, z kolejną częścią “Twin Peaks” (2017) na czele.

Before Night Falls / Zanim zapadnie noc (2000) – obyczajowy – 15+ – polskie napisy i lektor – 127 min. Dostępne do: 31.05.2018

Reinaldo Arenas (Javier Bardem) urodził się w latach czterdziestych na Kubie. Jako nastolatek opuszcza rodzinne strony i udaje się do Hawany. Chłopak o artystycznej duszy zaczyna obracać się w kręgach stołecznej bohemy. Tworzy coraz lepsze wiersze i prozę. W końcu wydaje swoją pierwszą powieść. Jego niestandardowe podejście do życia niezbyt podoba się władzom. Arenas trafia do więzienia. Po wyjściu z niego udaje się na emigrację do Nowego Jorku. W 1990 roku popełnia samobójstwo, będąc w ostatnim stadium AIDS.

Bunt, sztuka, polityka i seksualność to motywy przewodnie obrazu nominowanego do Nagrody Akademii Juliana Schnabela (Basquiat – Taniec ze śmiercią, Motyl i skafander), który jest także cenionym malarzem. Scenariusz tego filmu powstał na podstawie autobiograficznej książki artysty, opublikowanej już po jego samobójczej śmierci. Produkcja była objawieniem Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji, gdzie zdobyła cztery nagrody. Za stworzoną przez siebie kreację Javier Bardem otrzymał nominacje do Oscara oraz Złotego Globu.

W rolach głównych: Javier Bardem, Olivier Martinez, Johnny Depp, Andrea Di Stefano, Sean Penn.


Twin Peaks (2017) – serial thriller, sezon 1 – 18+ – polskie napisy i lektor

Twin Peaks to jeden z najbardziej przełomowych i wpływowych seriali telewizyjnych wszechczasów. Nowa produkcja SHOWTIME® zaczyna się dwadzieścia pięć lat po tym, jak mieszkańców osobliwego miasteczka zszokowała wiadomość, że urocza Laura Palmer została zamordowana.

W rolach głównych: Mädchen Amick, Dana Ashbrook, Everett Mcgill, Kyle Maclachlan, Sheryl Lee.

S1:O6 – 55 min.


Silicon Valley / Dolina Krzemowa (2014- ) – serial komediowy, sezon 4 – 12+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 23.04.2019

Start-upy, deweloperzy aplikacji, firmy internetowe… to hasła, które elektryzują dziś cały świat. Kilku mieszkających w Kalifornii kumpli, którzy są specjalistami od nowych technologii, niezmiennie pragnie osiągnąć sukces w świecie wielkiego biznesu. Ich liderem jest genialny programista Richard Hendricks (Thomas Middleditch), ale praca w zespole indywidualistów to nieustające wyzwanie. Czy uda im się podbić świat nowoczesnych technologii?

W rolach głównych: Thomas Middleditch, Josh Brener, T.J. Miller, Kumail Nanjiani, Zach Woods, Martin Starr.

S4:O8 – The Keenan Vortex – 27 min.


I’m Dying Up Here / Umrzeć ze śmiechu (2017- ) – serial komediodramat, sezon 1 – 15+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 03.06.2020

Los Angeles, lata siedemdziesiąte. Grupa spragnionych sławy komików każdej nocy pragnie wystąpić w najgorętszym stand-upowym klubie w mieście. Zanim jednak staną na głównej scenie, muszą przejść selekcję dokonywaną przez surową właścicielkę lokalu Goldie (Melissa Leo). Stand-up jest całym ich światem. Zrobią wszystko, żeby tylko spełnić marzenia o sławie. Odważni do bólu, wyjawiają na scenie swoje najskrytsze myśli i najmroczniejsze sekrety w nadziei, że uda im się rozbawić widownię.

W rolach głównych: RJ Cyler, Ari Graynor, Clark Duke, Michael Angarano, Stephen Guarino, Melissa Leo.

S1:O2 – Midnight Special – 56 min.


Veep / Figurantka (2012- ) – serial obyczajowy, sezon 6 – 12+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 16.04.2019

Prezydentura Seliny Meyer (Julia Louis-Dreyfus) nie trwała zbyt długo. Po przegranej musiała pogodzić się z faktem, że na nową liderkę wolnego świata i prezydenta Stanów Zjednoczonych została wybrana Laura Montez (Andrea Savage). Meyer musi teraz opuścić Biały Dom i odnaleźć się w nowej sytuacji. Co może robić kobieta, która wcześniej zajmowała stanowisko szefa najpotężniejszego mocarstwa na świecie?

W rolach głównych: Julia LouisDreyfus, Tony Hale, Anna Chlumsky, Reid Scott, Matt Walsh.

S6:O8 – Judge – 27 min.


Hollywood on Set / Na planie (2003- ) – magazyn, sezon 14 – b.o. – polski lektor. Dostępne do: 18.06.2017

Każdego tygodnia podglądamy najnowsze wydarzenia filmowe, prezentujemy wywiady z gwiazdami oraz zdjęcia z planów filmowych. Gale i czerwone dywany z całego świata i spojrzenie na największe gwiazdy Hollywood w półgodzinnym magazynie filmowym.

S14:O24 – 24 min.

W najnowszym odcinku materiały z produkcji filmów “Guardians of the Galaxy vol. 2 / Strażnicy Galaktyki 2” (2017), “Snatched / Babskie wakacje” (2017) oraz “The Promise / Przyrzeczenie” (2016).

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner