HBO GO Polska – dzisiejsza premiera i powrót do oferty (17.03.2018)

Facebooktwitter

Król Lew 2

Dzisiaj do biblioteki produkcji dostępnych w HBO GO Polska dołączył nowy film oraz został przywrócony wcześniej dostępny tytuł.

Kút / Studnia (2016) – dramat – 18+ – polskie napisy i lektor – 96 min. Dostępne do: 28.02.2021

Solidne kino sensacyjne o niecodziennym spotkaniu, które zmienia raz na zawsze sposób patrzenia na rzeczywistość głównych bohaterów.

Młody mężczyzna przyjeżdża na znajdującą się pośrodku niczego małą stację benzynową, aby spotkać się z ojcem, którego nie widział od ponad trzydziestu lat. Tego samego dnia jadąca do Szwajcarii furgonetka z czterema prostytutkami na pokładzie psuje się na tej samej przydrożnej stacji. Mężczyźni i kobiety spędzają ze sobą trzy dni, które raz na zawsze zmieniają ich życie.

Wciągający, mocny film akcji opowiadający o spotkaniu, które wywraca do góry nogami życie głównych bohaterów. Kapitalnie skonstruowany, wymykający się schematom scenariusz to ogromny atut obrazu w reżyserii popularnego węgierskiego filmowca Attila Gigora (serial HBO Terapia). Twórcy inspirowali się kinem Quentina Tarantino. Świetnie nakreślone postacie oraz mroczny klimat to prawdziwa wizytówka ich produkcji. W obrazie występują Péter Jankovics (Illúziók), Zsolt Kovács (Plac Moskwy), Nóra Trokán (Szinglik éjszakája), Niké Kurta (serial HBO Terapia) oraz Roland Tzafetás (Stracone czasy).

W rolach głównych: Péter Jankovics, Zsolt Kovács, Nóra Trokán, Niké Kurta, Roland Tzafetás.


The Lion King 2: Simba’s Pride / Król Lew 2: Czas Simby (1998) – animowany – b.o. – polski dubbing – 77 min. Dostępne do: 28.02.2019

Dalsze losy lwiego rodu, gdzie tym razem głównymi bohaterami są potomkowie bohaterów pierwszej części Króla Lwa.

Simba powraca, aby stawić czoła wyrachowanym przeciwnikom, którzy chcą przejąć władzę nad jego stadem. Jego oczkiem w głowie jest jego pełna uroku i czasami niesforna córka Kiara. Pewnego dnia spragniona wrażeń mała lwica wymyka się przyjaciołom ojca – Timonowi i Pumbie – i trafia do zakazanego miejsca, które nie podlega władzy jej rodziny. Poznaje tam lubiącego psoty Kovu. Nie wie jednak, że chciwy i zepsuty Skaza, wybrał go na swojego następcę. Mijają długie miesiące. Kiara wyrusza na swoje pierwsze polowanie i niespodziewanie wpada w zasadzkę. Kovu pomaga jej się z niej wydostać, a następnie prosi Simbę o przyjęcie do swojego stada.

Król Lew II: Czas Simby jest widowiskowym filmem, który wciąga od pierwszej minuty. Produkcja udowadnia, że w życiu najważniejsze są rodzina i przyjaźń. Pokazuje, że dobro zawsze zwycięża. Jej reżyserem był Darrell Rooney (Zakochany kundel II: Przygody Chapsa).

Swoich głosów w polskiej wersji językowej użyczyli bohaterom m.in.: Krzysztof Tyniec, Robert Rozmus, Emilian Kamiński oraz Wiktor Zborowski.


Czytaj również:

HBO GO Polska – dzisiejszy powrót do oferty (16.03.2018)

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cz. 1 (16.03.2018)

KOMENTARZE:

Jeden komentarz do “HBO GO Polska – dzisiejsza premiera i powrót do oferty (17.03.2018)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner