HBO GO Polska – dzisiejszy powrót do oferty (16.03.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.9]

Sztanga i Cash

W dniu dzisiejszym do oferty HBO GO Polska ponownie trafił film Michaela Bay’a, dostępny premierowo przed dwoma laty.

Pain & Gain / Sztanga i Cash (2013) – komedia kryminalna – 18+ – polskie napisy i lektor – 124 min. Dostępne do: 28.02.2019

Oparta na faktach, zwariowana opowieść z Markiem Wahlbergiem w roli pracownika siłowni, który postanawia szybko się wzbogacić.

Miami, rok 1994. Daniel Lugo (Mark Wahlberg) jest pracownikiem siłowni, który marzy o światowym życiu. Chłopak zdaje sobie jednak sprawę, że nie dorobi się, instruując ludzi, jak mają poprawnie wykonywać ćwiczenia. Za sprawą wykładów prowadzonych przez Johnny’ego Wu (Ken Jeong), postanawia zmienić swoje życie. Razem z kumplami, Adrianem (Anthony Mackie) i Paulem (Dwayne Johnson), decyduje się uprowadzić jednego ze swoich klientów – bogatego biznesmena Victora Kershawa (Tony Shalhoub). Kiedy zdesperowany bogacz obiecuje oddać porywaczom majątek, ci pozorują wypadek i pozostawiają go na pewną śmierć. Niespodziewanie milioner uchodzi z życiem.

Wciągające, zabawne i widowiskowe kino akcji w reżyserii mistrza gatunku Michaela Baya (Armagedon, cykl Transformers). Specjalizujący się w wysokobudżetowych produkcjach twórca skompletował na planie doborową obsadę. W głównych rolach wystąpiły gwiazdy Hollywood: dwukrotnie nominowany do Oscara Mark Wahlberg (Infiltracja, Fighter), Dwayne Johnson (Szybcy i wściekli 6, Herkules), wyróżniony Złotym Globem Tony Shalhoub (Faceci w czerni, serial Detektyw Monk) oraz zdobywca czterech nominacji do Nagrody Akademii Ed Harris (Truman Show, Pollock). Scenariusz obrazu został zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami.

W rolach głównych: Mark Wahlberg, Dwayne Johnson, Anthony Mackie, Tony Shalhoub, Ed Harris.


Czytaj również:

HBO GO Polska – dzisiejsze premiery (15.03.2018)

Aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska (15.03.2018)

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...