HBO GO Polska – dzisiejsze aktualizacje (26.09.2017)

Facebooktwitter

Liar

W dniu dzisiejszym HBO GO Polska udostępnił dwa nowe odcinki seriali.

Rellik (2017- ) – serial kryminalny, sezon 1 – 18+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 10.09.2020

Gabriel Markham (Richard Dormer) jest niestrudzonym detektywem, który pracuje w wydziale zabójstw. Pełen tajemnic, charyzmatyczny mężczyzna obsesyjnie ściga bezwzględnego seryjnego mordercę. Sprawa odcisnęła na nim ogromne, zarówno psychiczne jak i fizyczne, piętno. W pracy pomaga mu błyskotliwa partnerka Elaine (Jodi Balfour).

Mroczny, zrealizowany w niekonwencjonalny sposób serial sensacyjny autorstwa braci Harry’ego i Jacka Williamsów (serial Zaginiony). Cała historia opowiedziana jest od tyłu i zaczyna się od złapania przez policjantów długo poszukiwanego seryjnego mordercy. Następnie pokazane są wydarzenia, które miały miejsce wcześniej.

W rolach głównych: Richard Dormer, Jodi Balfour, Reece Ritchie, Kieran Bew, Peter Coe.

S1:O3 – 57 min.


Liar / Kłamstwa (2017- ) – miniserial obyczajowy, sezon 1 – 15+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 10.09.2020

Laura (Joanne Froggatt) jest bystrą i bardzo zaangażowaną w swoją pracę nauczycielką, która niedawno zakończyła poważny związek. Kobieta ciągle nie jest pewna, czy jest już gotowa zacząć spotykać się z innymi mężczyznami. Pewnego dnia jednak decyduje się iść na randkę z przystojnym chirurgiem o imieniu Andrew (Ioan Gruffudd), który jest ojcem jednego z jej uczniów. Niestety, para nie zdaje sobie sprawy, jakie konsekwencje to niewinne spotkanie będzie miało dla ich rodzin i nich samych.

Za oryginalny scenariusz odpowiedzialni są bracia Harry i Jack Williamsowie (serial Zaginiony). Wyprodukowany przez ITV oraz Sundance TV obraz składa się z sześciu odcinków.

W rolach głównych: Joanne Froggatt, Ioan Gruffudd.

S1:O3 – 45 min.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...