HBO GO Polska – dzisiejsze premiery (07.12.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.4]

Templariusze

W ofercie HBO GO Polska zadebiutował dzisiaj nowy film oraz pierwszy odcinek serialu stacji History.

High School Lover / Licealna miłość (2017) – romantyczny – 15+ – polskie napisy i lektor – 83 min. Dostępne do: 29.06.2019

Kelly (Paulina Singer) jest pełną życia siedemnastolatką, która lubi dobrą zabawę. Pewnego dnia poznaje przez przypadek przystojnego, starszego od siebie o dziesięć lat celebrytę Christiana Bootha (François Arnaud). Para flirtuje ze sobą cały wieczór. Następnego dnia dziewczyna nie ma złudzeń. Nie wierzy, że Christian się do niej odezwie. Niespodziewanie jednak mężczyzna zaczyna do niej pisać. Ojciec Kelly (James Franco) jest przeciwny jej nowej relacji i zakazuje córce widywać się z chłopakiem. Nastolatka postanawia zrobić wszystko, żeby utrzymać związek. Szybko jednak przyjdzie jej zapłacić za to wysoką cenę.

Zmuszający do myślenia dramat o zakazanej miłości, która przeradza się w koszmar. Zrealizowany na potrzeby telewizji obraz mówi o rodzącej się obsesji i dobitnie pokazuje, że nie wszystko złoto, co się świeci. Reżyserem obrazu był Jerell Rosales (krótki metraż Britney-holics Anonymous: A Spear-itual Awakening).

W rolach głównych: Paulina Singer, François Arnaud, Lana Condor, Julia Jones, James Franco.


Knightfall / Templariusze (2017- ) – serial historyczny, sezon 1 – 18+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 06.12.2020

Założony na początku XII wieku Zakon Ubogich Rycerzy Chrystusa i Świątyni Salomona, czyli templariuszy, wyrasta na jedną z najbardziej wpływowych i majętnych organizacji kościelnych w średniowiecznej Europie. Jednym z podstawowych zadań zakonników jest ochrona Świętego Graala oraz Ziemi Świętej. Sir Landry (Tom Cullen), członek zakonu i niezwykle dzielny wojownik, stara się ze wszystkich sił przewodzić walecznym braciom i wypełniać swoją powinność wobec Boga i króla.

Widowiskowy serial historyczny, który zabiera widzów do fascynującego świata templariuszy. Dziesięcioodcinkowa produkcja w reżyserii doświadczonego Douglasa Mackinnona (seriale Doktor Who, Sherlock) w porywający sposób przedstawia losy tego pełnego tajemnic, owianego legendą zakonu. Pokazuje jego początek, moment rozkwitu i spektakularny upadek. Zdjęcia do Templariuszy powstały w Czechach i Chorwacji.

W rolach głównych: Tom Cullen, Simon Merrells, Pádraic Delaney, Ed Stoppard, Julian Ovenden, Olivia Ross.

S1:O1 – 42 min.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...