HBO GO Polska – dzisiejsze premiery i aktualizacja (27.01.2017)

Facebooktwitter

harvest Do oferty HBO GO Polska zostały dzisiaj włączone dwa nowe filmy oraz kolejny odcinek magazynu “Filmy i gwiazdy” (2017).

The Harvest / Hodowla (2013) – thriller – 15+ – polskie napisy i lektor – 99 min. Dostępne do: 31.12.2017

Maryann (Natasha Calis) jest nastolatką, która po śmierci rodziców przeprowadza się do dziadków (Peter Fonda, Leslie Lyles). W nowym otoczeniu dziewczyna czuje się bardzo zagubiona. Włóczy się po okolicy bez konkretnego celu. Pewnego dnia trafia do położonego na uboczu domu, w którym mieszka niepełnosprawny chłopiec o imieniu Andy (Charlie Tahan). Między nim a Maryann nawiązuje się nić porozumienia. Nastolatkowie zaczynają spędzać ze sobą coraz więcej czasu. Nadopiekuńcza matka Andy’ego (Samantha Morton) nie akceptuje jednak ich przyjaźni.

Obraz Johna McNaughtona (Dzikie żądze, Henry – portret seryjnego mordercy) hipnotyzuje i trzyma w napięciu. Twórcy niespiesznie prowadzą akcję, skupiając się przede wszystkim na pogłębionej charakterystyce postaci i budowaniu niepokojącej atmosfery.

W rolach głównych: Samantha Morton, Michael Shannon, Natasha Calis, Charlie Tahan.

Remember the Titans / Tytani (2000) – dramat sportowy – polskie napisy i lektor – 108 min. Dostępne do: 26.07.2017

Denzel Washington wciela się w postać T.C. Williamsa, nowego trenera licealnej drużyny futbolu amerykańskiego, zastępującego białoskórego szkoleniowca. Akcja ma miejsce w Aleksandrii (Virginia) we wczesnych latach 70-tych, kiedy to szkoły zaczęły przyjmować Murzynów.

W rolach głównych: Denzel Washington, Will Paton, Wood Harris, Donald Faison, Nicole Ari Parker.

Films & Stars / Filmy i gwiazdy (2017) – magazyn – polski lektor.

Każdego tygodnia podglądamy najnowsze wydarzenia filmowe, prezentujemy wywiady z gwiazdami oraz zdjęcia z planów filmowych. Gale i czerwone dywany z całego świata i spojrzenie na największe gwiazdy Hollywood w półgodzinnym magazynie filmowym.

S9:O4 – 25 min. Dostępne do: 23.02.2017

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...