HBO GO Polska – dzisiejsze premiery i aktualizacje (05.06.2017)

Facebooktwitter

ImDyingUpHere

W serwisie HBO GO Polska udostępniono dzisiaj kilka nowych odcinków seriali, między innymi piątą odsłonę nowego “Twin Peaks” (2017) oraz finałowy epizod “The Leftovers / Pozostawieni” (2014-2017). Pojawiły się także pełne dwa sezony rumuńskiej produkcji własnej “În Derivă / Terapia” (2010-2011). Ponadto, tuż po premierze w USA zadebiutował pilot komediodramatu stacji Showtime.

The Leftovers / Pozostawieni (2014-2017) – serial obyczajowy/sci-fi, sezon 3 – 18+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 16.04.2019

W ostatnim sezonie, cztery lata po wydarzeniach sezonu drugiego, rodziny Garveyów i Murphych jednoczą się, desperacko poszukując systemu wartości, który pozwoliłby im wytłumaczyć to, tego czego w rzeczywistości wyjaśnić się nie da. Tymczasem w powietrzu wisi zapowiedź wielkich wydarzeń, które dopiszą finał tajemniczej historii Nagłego Zniknięcia dwóch procent ludzkości sprzed prawie siedmiu lat. Właśnie to wydarzenie kilka lat wcześniej wywróciło życie bohaterów do góry nogami i sprawiło, że przeprowadzili się na Antypody.

W rolach głównych: Justin Theroux, Amy Brenneman, Christopher Eccleston, Liv Tyler.

S3:O8 – The Book of Nora – 69 min.


Twin Peaks (2017) – serial, sezon 1 – 18+ – polskie napisy i lektor

Twin Peaks to jeden z najbardziej przełomowych i wpływowych seriali telewizyjnych wszechczasów. Nowa produkcja SHOWTIME® zaczyna się dwadzieścia pięć lat po tym, jak mieszkańców osobliwego miasteczka zszokowała wiadomość, że urocza Laura Palmer została zamordowana.

W rolach głównych: Mädchen Amick, Dana Ashbrook, Everett Mcgill, Kyle Maclachlan, Sheryl Lee.

S1:O5 – 55 min.


Silicon Valley / Dolina Krzemowa (2014- ) – serial komediowy, sezon 4 – 12+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 23.04.2019

Start-upy, deweloperzy aplikacji, firmy internetowe… to hasła, które elektryzują dziś cały świat. Kilku mieszkających w Kalifornii kumpli, którzy są specjalistami od nowych technologii, niezmiennie pragnie osiągnąć sukces w świecie wielkiego biznesu. Ich liderem jest genialny programista Richard Hendricks (Thomas Middleditch), ale praca w zespole indywidualistów to nieustające wyzwanie. Czy uda im się podbić świat nowoczesnych technologii?

W rolach głównych: Thomas Middleditch, Josh Brener, T.J. Miller, Kumail Nanjiani, Zach Woods, Martin Starr.

S4:O7 – The Patent Troll – 27 min.


The White Princess / Biała księżniczka (2017- ) – serial obyczajowy/historyczny, sezon 1 – 15+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 16.04.2020

Anglia, rok 1485. Ryszard III ginie w bitwie pod Bosworth. Zwycięzcą jest Henryk VII z dynastii Tudorów (Jacob Collins-Levy). Aby zakończyć tzw. Wojnę Dwóch Róż, władca decyduje się ożenić z Elżbietą York (Jodie Comer), choć krążą pogłoski, że miała zostać żoną jego przeciwnika. Wydaje się, że tylko w ten sposób król będzie mógł zjednoczyć wycieńczone trwającą przez trzydzieści lat wojną domową społeczeństwo.

W rolach głównych: Jodie Comer, Jacob Collins-Levy, Michelle Fairley, Essie Davis, Vincent Regan.

S1:O8 – Old Curses – 56 min.


I’m Dying Up Here (2017- ) – serial komediodramat, sezon 1 – 15+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 03.06.2020

Los Angeles, lata siedemdziesiąte. Grupa spragnionych sławy komików każdej nocy pragnie wystąpić w najgorętszym stand-upowym klubie w mieście. Zanim jednak staną na głównej scenie, muszą przejść selekcję dokonywaną przez surową właścicielkę lokalu Goldie (Melissa Leo). Stand-up jest całym ich światem. Zrobią wszystko, żeby tylko spełnić marzenia o sławie. Odważni do bólu, wyjawiają na scenie swoje najskrytsze myśli i najmroczniejsze sekrety w nadziei, że uda im się rozbawić widownię.

W rolach głównych: RJ Cyler, Ari Graynor, Clark Duke, Michael Angarano, Stephen Guarino, Melissa Leo.

S1:O1 – Pilot – 57 min.


În Derivă / Terapia (2010-2011) – serial dramatyczny, sezony 1 (45 odcinków) i 2 (35 odcinków) – 12+ – polskie napisy i lektor – 26 min. Dostępne do: 31.07.2100

Andrei Poenaru (Marcel Iures) jest niezwykle cenionym terapeutą po pięćdziesiątce, który regularnie odbywa spotkania z pięciorgiem swoich pacjentów. Należą do nich niemająca kontroli nad swoim życiem osobistym, niepokojąco seksowna Nora (Maria Dinulescu), były żołnierz Victor (Vlad Zamfirescu), który zmaga się z wojenną traumą, czy wrażliwa szesnastoletnia ginastyczka Diana (Maria Mitu). Lekarz widuje się również z Ruxandrą (Andreea Bibiri) oraz Tudorem (Bogdan Dumitrache), których małżeństwo przechodzi kryzys. Równolegle mężczyzna odbywa regularne spotkań ze swoją wieloletnią superwizorką Marią (Tamara Cretulescu), ponieważ jego prywatne życie zaczyna mu się niespodziewanie wymykać spod kontroli.

Adaptacja niezwykle popularnego izraelskiego formatu pt. Be Tipul. Autorem oryginalnej wersji scenariusza był Hagai Levi. Za jego regionalną wersję odpowiadał m.in. Augustin Cupsa (Fog).

W rolach głównych: Marcel Iures, Maria Dinulescu, Vlad Zamfirescu, Maria Mitu, Andreea Bibiri, Bogdan Dumitrache, Tamara Cretulescu.


Hollywood on Set / Na planie (2003- ) – magazyn, sezon 14 – b.o. – polski lektor. Dostępne do: 18.06.2017

Każdego tygodnia podglądamy najnowsze wydarzenia filmowe, prezentujemy wywiady z gwiazdami oraz zdjęcia z planów filmowych. Gale i czerwone dywany z całego świata i spojrzenie na największe gwiazdy Hollywood w półgodzinnym magazynie filmowym.

S14:O23 – 24 min.

W najnowszym odcinku materiały o produkcji filmów “Transformers: The Last Knight / Transformers: Ostatni rycerz” (2017), “The Lost City of Z / Zaginione miasto Z” (2016) oraz “Silence / Milczenie” (2016).

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner