Netflix Polska przedstawia materiał video z filmu „Okja” (2017) pt. „Poznaj Miję”

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.3]

netflix-okja-bg-1Netflix Polska zaprezentował dziś materiał video z filmu „Okja” (2017) pt. „Poznaj Miję”. Premiera filmu zaplanowana jest na 28 czerwca 2017r.

Okja (2017) – film – 2g – 16+ – polskie napisy i lektor
Wielka, ale łagodna istota oraz dziewczyna, która ją wychowała, znajdują się w centrum zainteresowania aktywistów ekologicznych, naukowców i chciwych korporacji.

W rolach głównych: Tilda Swinton, Paul Dano, Seo-hyun An

Poznaj swoją nową bohaterkę. Ekipa nadchodzącego filmu oryginalnego Netflix „Okja” przedstawia Miję — postać, w którą wciela się An Seo-Hyun


Czytaj również: Po raz pierwszy w historii do konkursu głównego Festiwalu w Cannes zakwalifikowały się filmy produkcji Netfliksa – Okja w reżyserii Bonga Joon Ho i The Meyerowitz Stories (New and Selected) Noaha Baumbacha


Okja to niezwykła opowieść o niezwyciężonej przyjaźni. Film opowiada historię Miji, młodej dziewczyny, która zrobi wszystko, by powstrzymać potężną międzynarodową korporację przed porwaniem jej najlepszego przyjaciela — ogromnego zwierzęcia o imieniu Okja. Ten komediodramat o dorastaniu opowiada o podróży Miji przez kontynenty, poszerzaniu swoich horyzontów oraz zmaganiach z brutalną rzeczywistością, pełną eksperymentów nad genetycznie modyfikowaną żywnością, globalizacji, ekoterroryzmu oraz ludzkiej obsesji na punkcie wizerunku, marki i autoreklamy.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...