Premiera finałowego sezonu serialu “Ania, nie Anna” w ofercie Netflix Polska

Facebooktwitter


Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na styczeń 2020 premierę w ofercie ma dziś także trzeci i zarazem finałowy sezon serialu Ania, nie Anna.

Dzisiejsza nowość

3. sezon Anne with an E / Ania, nie Anna (2017) | serial, sezon 1-3 | 7+ | UHD, 4K | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.5/10

Opis Netflix: Dzielna osierocona dziewczynka o bogatej wyobraźni trafia pod opiekę pewnej starej panny i jej małomównego brata. Na podstawie powieści „Ania z Zielonego Wzgórza”.

W rolach głównych: Amybeth McNulty, Geraldine James, R.H. Thomson
Twórca: Moira Walley-Beckett

Scenarzystką nowej wersji przygód słynnej Ani jest zdobywczyni Emmy — Moira Walley-Beckett („Breaking Bad”).

 

Sezon 1.: 7 odcinków – Młoda sierotka oczarowuje wszystkich napotkanych mieszkańców Avonlea, począwszy od podstarzałego rodzeństwa, które decyduje się przyjąć ją pod swój dach.

Sezon 2.: 10 odcinków – Ukochane przez Anię Zielone Wzgórze powiększa się. Poznaj nowe twarze i chwytające za serce historie o miłości, stracie i dorastaniu.

Sezon 3.: 10 odcinków od 3.01.2020 – Zbliżają się ważne urodziny Ani, która przy tej okazji postanawia dowiedzieć się więcej o swoim pochodzeniu. Rozwiązuje też problemy miłosne i robi plany na przyszłość.

 

Gatunki: Seriale oparte na literaturze, Seriale familijne do wspólnego oglądania, Filmy i seriale kostiumowe, Kanadyjskie programy i seriale, Dramaty telewizyjne

Kategorie: Uczuciowy, Wzruszający

W życiu nie chodzi o to, by odnaleźć siebie, lecz o to, by siebie określić.

Po ogromnym sukcesie dwóch pierwszych sezonów, kolejna odsłona Ani, nie Anny będzie dalej wytyczała nowe szlaki i z udziałem nowych bohaterów i wątków poruszy kwestie tożsamości, feminizmu, konfliktów, uprzedzeń i równouprawnienia kobiet. Wszystko to z perspektywy żywiołowej, chodzącej z głową w chmurach 16-letniej bohaterki. Serial Ania, nie Anna będzie w dalszym ciągu opierał się na powieści L. M. Montgomery – kanadyjskiego skarbu i światowego fenomenu. W trzecim sezonie możemy się jednak spodziewać pewnych twórczych zmian. Wyjątkowa energia, intelekt i bujna wyobraźnia głównej bohaterki zmienią rzeczywistość Avonlea. Ania i pozostali bohaterowie przeżyją ekscytujące przygody i będą musieli stawić czoła nowym problemom.

Serial oryginalny Netflix i CBC, „Ania, nie Anna” jest produkowany przez wytwórnię Northwood Entertainment. Jego twórczynią jest Moira Walley-Beckett, a za produkcję wykonawczą odpowiadają Miranda de Pencier, Moira Walley-Beckett, Debra Hayward i Alison Owen.


Polecamy również

Netflix: Drakula – oficjalny zwiastun nowego serialu

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 3 stycznia 2020

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner