Netflix prezentuje zwiastun filmu “Zabójcze wesele”. Audrey i Nick Spitzowie WRACAJĄ 31 marca 2023r

Facebooktwitter

Netflix filmy

Netflix pokazał zwiastun Zabójczego wesela. Audrey i Nick Spitzowie WRACAJĄ 31 marca!

O Zabójczym weselu: 

Cztery lata po rozwiązaniu swojej pierwszej zagadki kryminalnej, Nick i Audrey Spitzowie (Adam Sandler, Jennifer Aniston) wracają jako pełnoetatowi detektywi starający się rozkręcić własną agencję. Właśnie wtedy otrzymują zaproszenie na wesele przyjaciela, Maharadży (Adeel Akhtar), które odbędzie się na należącej do niego wyspie. Gdy pan młody zostaje porwany dla okupu wkrótce po rozpoczęciu uroczystości, kolejny raz potwierdza się, że kłopoty to specjalność tej dwójki. Każdy z wyjątkowych gości jest podejrzany – zarówno członkowie rodziny, jak i panna młoda. Nick i Audrey dostają wreszcie to o czym marzyli: sprawę najwyższej rangi i szansę na sukces zapewniający rozgłos ich agencji. Kolejny plus całej sprawy to… podróż do Paryża, o której obydwoje od dawna marzyli. Reżyserem filmu jest Jeremy Garelick, a w pozostałych rolach wystąpili Mark Strong, Mélanie Laurent, Jodie Turner-Smith, Kuhoo Verma oraz John Kani i Dany Boon.

Disney+ niska cena

 

Netflix filmy

  • Reżyseria: Jeremy Garelick
  • Scenariusz: James Vanderbilt
  • Producenci: Adam Sandler, Jennifer Aniston, Tripp Vinson, James D. Stern, James Vanderbilt, A.J. Dix, Allen Covert
  • Producenci wykonawczy: Barry Bernardi, Kevin Grady, Julie Goldstein, Lucas Smith, Charlize Theron, Beth Kono, Tim Herlihy, Kyle Newacheck
  • Współproducenci: Joseph Vecsey, Judit Maull, Jonathan Loughran
  • Obsada: Adam Sandler, Jennifer Aniston, Mark Strong, Mélanie Laurent, Jodie Turner-Smith, John Kani, Kuhoo Verma, Enrique Arce, Zurin Villanueva, Tony Goldwyn, Annie Mumolo oraz Dany Boon i Adeel Akhtar
  • Tytuł oryginalny: Murder Mystery 2

 

Zabójcze wesele | Oficjalny zwiastun | Netflix

 

Informacje o serwisie Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie serwisów rozrywkowych, z którego korzysta 231 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i gier w różnych językach. Użytkownicy mogą swobodnie uruchamiać, zatrzymywać i wznawiać odtwarzanie o każdej porze i w dowolnym miejscu, a także zmienić plan w dowolnym momencie.


 

Polecamy również

HBO zamawia drugi sezon serialu “The Last of Us”

Lutowe premiery na Netflix – oficjalna lista filmów i seriali. Wśród nowości serial „Dziewczyna i Kosmonauta” oraz komedia romantyczna „U Ciebie czy u mnie?”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner