Nowości w ofercie Netflix Polska (02.10.2017)

Facebooktwitter

netflix-Star Trek Discovery-bg-1Zgodnie z  planem wydawniczym Netflix Polska na październik 2017r. dziś swoją premierę w ofercie mają nowe odcinki seriali:

3 odcinek 1. sezonu Star Trek: Discovery (2017) – serial, sezon 1 – 13+ – HDR/Dolby Vision – można pobrać – polskie napisy i lektor
Po stuleciu spokoju wybucha wojna między Federacją a Imperium Klingońskim. W centrum sporu stoi zhańbiony oficer Gwiezdnej Floty.

W rolach głównych: Sonequa Martin-Green,Doug Jones,Shazad Latif
Gatunki: Seriale i programy,Seriale akcji i przygodowe,Seriale science fiction i fantasy,Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Bryan Fuller,Alex Kurtzman

Do grona scenarzystów i producentów „Discovery” należy Rod Roddenberry, syn twórcy „Star Treka”, Gene’a Roddenberry’ego.

Star Trek, jedna z najbardziej kultowych serii w historii telewizji powraca na małe ekrany 50 lat od premiery. W serialu zobaczymy przygody załogi okrętu Gwiezdnej Floty, która wyrusza na misje w poszukiwaniu nowych światów i nieznanych form życia. Oficer Floty musi nauczyć się, że zanim w pełni zrozumie się obcych, trzeba zrozumieć samego siebie. W serialu pojawi się nowy statek, nowi bohaterowie i nowe misje, ale wizja przyszłości pełnej nadziei, która inspirowała pokolenia marzycieli, pozostanie bez zmian. Producentem serialu Star Trek: Discovery jest CBS Television Studios we współpracy z Secret Hideout Alexa Kurtzmana, studiem Living Dead Guy Productions Bryana Fullera oraz Roddenberry Entertainment. Producentami wykonawczymi są Alex Kurtzman, Bryan Fuller, Heather Kadin, Gretchen J. Berg & Aaron Harberts, Akiva Goldsman, Rod Roddenberry i Trevor Roth.

S1:O3 – 3. Kontekst — rzecz królewska – 49m
netflix-star-trek-discovery-S1E3
Kapitan tajemniczego statku U.S.S. Discovery, Gabriel Lorca, przechwytuje prom Michael i rozkazuje jej, by dołączyła do załogi i wzięła udział w niebezpiecznej misji.

Nowy odcinek serialu będzie dostępny w ofercie co poniedziałek.


Na krańcu przestrzeni Federacji załoga statku odnajduje tajemniczy obiekt. Odtąd Flota Gwiezdna już nigdy nie będzie taka sama.


netflix-outlander-S3-bg-14 odcinek 3. sezonu Outlander (2014) – serial, sezon 1-3 – UHD/4K – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
Epicka opowieść na podstawie popularnej serii romansów fantasy autorstwa Diany Gabaldon ukazuje historię pary kochanków z różnych czasów.

W rolach głównych: Caitriona Balfe,Sam Heughan,Tobias Menzies
Gatunki: Seriale i programy,Programy i seriale historyczne,Seriale romantyczne,Seriale akcji i przygodowe,Dramaty telewizyjne,Seriale science fiction i fantasy,Amerykańskie seriale i programy,Filmy kostiumowe,Filmy i seriale historyczne
Twórca: Ronald D. Moore

Ta romantyczna saga zdobyła trzy nominacje do Złotych Globów oraz tytuł najbardziej wciągającego serialu 2016 roku.

Sezon 1: Sanitariuszka służąca podczas II wojny światowej, rozdarta między dwoma życiami — i miłościami — niespodziewanie zostaje przeniesiona 200 lat w przeszłość.

Sezon 2: W nowym sezonie serialu Claire i Jamie odnajdują się w świecie intryg na dworze króla Francji i podejmują działania, które mogą zmienić bieg historii.

Sezon 3: Rozdzieleni przez stulecia Claire i Jamie próbują żyć dalej, zmagając się ze wspomnieniami o utraconej miłości.

S3:O4 – 4. Of Lost Things – 60 min
netflix-outlander-S3E4


Czytaj również: Premiery filmowe i serialowe w ofercie Netflix Polska (01.10.2017) i
Premiery filmowe i serialowe w ofercie Netflix Polska cd. (01.10.2017)


Dzisiejszą nowością w ofercie jest również film:

netflix-Mr. Dynamite The Rise of James Brown-bg-1Mr. Dynamite: The Rise of James Brown (2014) – film – 1g59m – 13+ – można pobrać – polskie napisy
Dokumentalny film biograficzny o młodych latach i karierze legendarnego Jamesa Browna, który z biednego, opuszczonego dziecka stał się ojcem chrzestnym muzyki soul.

Gatunki: Filmy dokumentalne, Dokumentalne filmy muzyczne i koncertowe, Filmy muzyczne i musicale
Reżyser: Alex Gibney

Dokument wyreżyserował nagrodzony Oscarem Alex Gibney, który ma na koncie m.in. filmy o WikiLeaks i scjentologach.

KOMENTARZE:

Jeden komentarz do “Nowości w ofercie Netflix Polska (02.10.2017)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner