HBO GO Polska – dzisiejsze premiery i aktualizacje (19.06.2017)

Facebooktwitter

DolinaKrzemowa

W serwisie HBO GO Polska pojawił się dzisiaj nowy film, stand-up oraz kolejne odcinki seriali i magazynu kinematograficznego.

Yin shi nan nu / Jedz i pij, mężczyzno i kobieto (1994) – komediodramat – 12+ – polskie napisy i lektor – 118 min. Dostępne do: 31.05.2018

Chu (Sihung Lung) jest emerytowanym Wielkim Mistrzem Kucharskim. Najważniejszym wydarzeniem w jego rodzinie są wspólne niedzielne obiady. Mężczyzna mieszka w dużym domu w Tajpej z trzema niezamężnymi córkami. Jia-Jen (Kuei-mei Yang) jest cyniczną nauczycielką chemii, która właśnie zmieniła wiarę na chrześcijaństwo. Jia-Chien (Chien-lien Wu) zajmuje się zarządzaniem liniami lotniczymi, choć jej największym marzeniem jest zostanie szefem kuchni. Natomiast najmłodsza z sióstr – studentka Jia-Ning (Yu-Wen Wang) – niespodziewanie zachodzi w ciążę.

Jeden z pierwszych filmów Anga Lee, twórcy nagrodzonych Oscarami obrazów Tajemnica Brokeback Mountain i Życie Pi. Obraz zdobył liczne wyróżnienia, w tym nominację do Oscara dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego.

W rolach głównych: Sihung Lung, Yu-Wen Wang, Chien-Lien Wu, Kuei-Mei Yang, Sylvia Chang.


T. J. Miller: Meticulously Ridiculous / T.J. Miller: Pedantycznie śmieszny (2017) – stand-up – 15+ – 58 min. Dostępne do: 17.06.2019

Znany z serialu HBO Dolina Krzemowa aktor T.J. Miller urodził się i wychował w Denver w stanie Colorado. Dziś powraca do swojego rodzinnego miasta w ramach serii komediowych występów pod hasłem Meticulously Ridiculous Tour. Razem z swoją żoną Kate Miller oraz przyjacielem Nickiem Vatterottem daje popis swoich umiejętności scenicznych na deskach Paramount Theater. Niezwykle utalentowany T.J. Miller studiował aktorstwo na uniwersytecie w Oxfordzie, a także sztuki cyrkowe w Frichess Theatre Urbain. Sławę przyniósł mu udział w kultowym serialu produkcji HBO, opowiadającym o młodych programistach z Doliny Krzemowej.


Twin Peaks (2017) – serial thriller, sezon 1 – 18+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 21.05.2020

Twin Peaks to jeden z najbardziej przełomowych i wpływowych seriali telewizyjnych wszechczasów. Nowa produkcja SHOWTIME® zaczyna się dwadzieścia pięć lat po tym, jak mieszkańców osobliwego miasteczka zszokowała wiadomość, że urocza Laura Palmer została zamordowana.

W rolach głównych: Mädchen Amick, Dana Ashbrook, Everett Mcgill, Kyle Maclachlan, Sheryl Lee.

S1:O7 – 55 min.


Silicon Valley / Dolina Krzemowa (2014- ) – serial komediowy, sezon 4 – 12+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 23.04.2019

Start-upy, deweloperzy aplikacji, firmy internetowe… to hasła, które elektryzują dziś cały świat. Kilku mieszkających w Kalifornii kumpli, którzy są specjalistami od nowych technologii, niezmiennie pragnie osiągnąć sukces w świecie wielkiego biznesu. Ich liderem jest genialny programista Richard Hendricks (Thomas Middleditch), ale praca w zespole indywidualistów to nieustające wyzwanie. Czy uda im się podbić świat nowoczesnych technologii?

W rolach głównych: Thomas Middleditch, Josh Brener, T.J. Miller, Kumail Nanjiani, Zach Woods, Martin Starr.

S4:O9 – Hooli-Con – 28 min.


I’m Dying Up Here / Umrzeć ze śmiechu (2017- ) – serial komediodramat, sezon 1 – 15+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 03.06.2020

Los Angeles, lata siedemdziesiąte. Grupa spragnionych sławy komików każdej nocy pragnie wystąpić w najgorętszym stand-upowym klubie w mieście. Zanim jednak staną na głównej scenie, muszą przejść selekcję dokonywaną przez surową właścicielkę lokalu Goldie (Melissa Leo). Stand-up jest całym ich światem. Zrobią wszystko, żeby tylko spełnić marzenia o sławie. Odważni do bólu, wyjawiają na scenie swoje najskrytsze myśli i najmroczniejsze sekrety w nadziei, że uda im się rozbawić widownię.

W rolach głównych: RJ Cyler, Ari Graynor, Clark Duke, Michael Angarano, Stephen Guarino, Melissa Leo.

S1:O3 – The Cost of a Free Buffet – 52 min.


Veep / Figurantka (2012- ) – serial obyczajowy, sezon 6 – 12+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 16.04.2019

Prezydentura Seliny Meyer (Julia Louis-Dreyfus) nie trwała zbyt długo. Po przegranej musiała pogodzić się z faktem, że na nową liderkę wolnego świata i prezydenta Stanów Zjednoczonych została wybrana Laura Montez (Andrea Savage). Meyer musi teraz opuścić Biały Dom i odnaleźć się w nowej sytuacji. Co może robić kobieta, która wcześniej zajmowała stanowisko szefa najpotężniejszego mocarstwa na świecie?

W rolach głównych: Julia LouisDreyfus, Tony Hale, Anna Chlumsky, Reid Scott, Matt Walsh.

S6:O9 – A Woman First – 27 min.


Terapie / Terapia (2011- ) – serial obyczajowy, sezony 1 (45 odcinków) i 2 (35 odcinków) – 15+ – polskie napisy i lektor – 27 min. Dostępne do: 31.07.2100

Marek Pošta (Karel Roden) jest niezwykle cenionym terapeutą po pięćdziesiątce, który regularnie odbywa spotkania z pięciorgiem swoich pacjentów. Należą do nich niemająca kontroli nad swoim życiem osobistym, niepokojąco seksowna Sandra (Tatiana Pauhofová), był żołnierz Igor (Lukáš Hejlík), który próbuje sobie poradzić z wojenną traumą, czy wrażliwa szesnastoletnia ginastyczka Linda (Michaela Doubravová). Lekarz widuje się również z Janą (Aňa Geislerová) oraz Michalem (Martin Hofmann), których małżeństwo przechodzi kryzys. Równolegle mężczyzna odbywa regularne spotkania ze swoją wieloletnią superwizorką Ditą (Kamila Magálová), ponieważ jego życie zaczyna mu się niespodziewanie wymykać spod kontroli.

W rolach głównych: Karel Roden, Lukáš Hejlík, Tatiana Pauhofová, Michaela Doubravová, Aňa Geislerová, Martin Hofmann, Kamila Magálová.


Hollywood on Set / Na planie (2003- ) – magazyn, sezon 14 – b.o. – polski lektor. Dostępne do: 18.06.2017

Każdego tygodnia podglądamy najnowsze wydarzenia filmowe, prezentujemy wywiady z gwiazdami oraz zdjęcia z planów filmowych. Gale i czerwone dywany z całego świata i spojrzenie na największe gwiazdy Hollywood w półgodzinnym magazynie filmowym.

S14:O25 – 24 min.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner