Pierwszy sezon serialu “Star Trek: Discovery” (2017) zadebiutuje w ofercie Netflixa globalnie 25 września 2017r.

Facebooktwitter

netflix-star-trek-discovery-poster-bottom
Pierwszy sezon serialu “Star Trek: Discovery” (2017) zadebiutuje globalnie (oprócz USA i Kanady) w ofercie Netflixa 25 września 2017r., czyli 24 godziny po premierze w stacji telewizyjnej CBS, która zaplanowana jest na niedzielę 24 września 2017r. o godz. 20:30 czasu lokalnego.

Pierwszy i drugi odcinek serialu będą jednocześnie dostępne w usłudze CBS All Access zaraz po premierze telewizyjnej. Następne odcinki będą w niej dostępne co niedzielę.

Pierwszy sezon serialu został podzielony na dwie części. Pierwsza część liczy 8 odcinków i będzie emitowana w stacji CBS od 24 września do 5 listopada. Druga część to 7 odcinków i zadebiutuje dopiero w styczniu 2018r.

W serialu występują:

  • Jason Isaacs jako Kapitan Lorca, Kapitan statku Discovery
  • Sonequa Martin-Green jako pierwsza oficer Michael Burnham
  • James Frain, Terry Serpico, Maulik Pancholy, Sam Vartholomeos, Doug Jones, Anthony Rapp, Michelle Yeoh, Chris Obi, Shazad Latif i Mary Chieffo.

cbs-star-trek-discovery-poster-1Star Trek: Discovery (2017) – serial – polskie napisy
Kultowy serial powraca w odświeżonej wersji. Poznamy nowych bohaterów, których misją jest odkrycie nowych światów i przywrócenie nadziei kolejnemu pokoleniu.

Akcja „Star Trek: Discovery” toczy się na dziesięć lat przed wydarzeniami przedstawionymi w serii oryginalnej. Nowy serial osadzono w realiach nieznanej dotąd epoki, która ukształtowała historię Federacji. Nad wszechświatem wisi widmo wojny. Pierwsza oficer Michael Burnham (Sonequa Martin-Green) napotyka nowe statki, odkrywa kolejne światy i mierzy się z zagrożeniami ze strony nowych wrogów.

Star Trek, jedna z najbardziej kultowych serii w historii telewizji powraca na małe ekrany 50 lat od premiery. W serialu zobaczymy zupełnie nowy statek, nowych bohaterów i nowe misje, ale wizja przyszłości pełnej nadziei, która inspirowała pokolenia marzycieli, pozostanie bez zmian.

Producentem serialu Star Trek: Discovery jest CBS Television Studios we współpracy z Secret Hideout Alexa Kurtzmana, studiem Living Dead Guy Productions Bryana Fullera oraz Roddenberry Entertainment. Producentami wykonawczymi są Alex Kurtzman, Bryan Fuller, Heather Kadin, Gretchen J. Berg & Aaron Harberts, Akiva Goldsman, Rod Roddenberry i Trevor Roth.

Źródło: http://deadline.com/2017/06/star-trek-discovery-september-premiere-date-cbs-all-access-rollout-to-follow-1202115723/ i materiały prasowe firmy Netflix, Inc.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner