Netflix Polska prezentuje pierwszy fragment serialu „Star Trek: Discovery” (2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.8]

star-trek-discovery-bg-1[AKTUALIZACJA] Netflix Polska zaprezentował pierwszy fragment serialu „Star Trek: Discovery” (2017), którego premiera w ofercie zaplanowana jest na jesień 2017r.

Star Trek: Discovery (2017) – serial – polskie napisy
Kultowy serial powraca w odświeżonej wersji. Poznamy nowych bohaterów, których misją jest odkrycie nowych światów i przywrócenie nadziei kolejnemu pokoleniu.

Akcja „Star Trek: Discovery” toczy się na dziesięć lat przed wydarzeniami przedstawionymi w serii oryginalnej. Nowy serial osadzono w realiach nieznanej dotąd epoki, która ukształtowała historię Federacji. Nad wszechświatem wisi widmo wojny. Pierwsza oficer Michael Burnham (Sonequa Martin-Green) napotyka nowe statki, odkrywa kolejne światy i mierzy się z zagrożeniami ze strony nowych wrogów

Aktualizacja: Pojawił się oficjalny poster serialu przygotowany przez Netflix Polska i dodatkowy krótki opis.

STAR_TREK_POL-1

Kultowa seria Star Trek powraca z 15 zupełnie nowymi odcinkami, które będą dostępne w serwisie Netflix na całym świecie poza USA i Kanadą – 24 godziny po ich emisji w CBS.

Star Trek, jedna z najbardziej kultowych serii w historii telewizji powraca na małe ekrany 50 lat od premiery. W serialu zobaczymy zupełnie nowy statek, nowych bohaterów i nowe misje, ale wizja przyszłości pełnej nadziei, która inspirowała pokolenia marzycieli, pozostanie bez zmian.

Producentem serialu Star Trek: Discovery jest CBS Television Studios we współpracy z Secret Hideout Alexa Kurtzmana, studiem Living Dead Guy Productions Bryana Fullera oraz Roddenberry Entertainment. Producentami wykonawczymi są Alex Kurtzman, Bryan Fuller, Heather Kadin, Gretchen J. Berg & Aaron Harberts, Akiva Goldsman, Rod Roddenberry i Trevor Roth.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...