HOLLYWOOD | Oficjalny zwiastun nowego miniserialu od Netflix Polska

Facebooktwitter

Netflix seriale

Netflix opublikował oficjalny zwiastun nowego miniserialu Hollywood, który zadebiutuje w ofercie już 1 maja 2020r

A gdyby tak napisać tę historię nieco inaczej? Przedstawiamy oficjalny zwiastun miniserialu „Hollywood”. Premiera na Netflix już 1 maja 2020r.

Miniserial „HOLLYWOOD” to opowieść o grupie ambitnych aktorów i filmowców, którzy tuż po II wojnie światowej próbują odnieść sukces w amerykańskiej fabryce snów i nie cofną się przed niczym, by dopiąć swego. Historia każdego z bohaterów uchyla rąbka tajemnicy zza błyszczącej kurtyny złotej ery Hollywood, odsłaniając niesprawiedliwy system i uprzedzenia dotyczące rasy, płci i seksualności, które w dzisiejszych czasach wcale nie straciły na aktualności.

Nowy ministerial Ryana Murphy’ego i Iana Brennana — „Hollywood” — to opowieść o grupie ambitnych aktorów i filmowców, którzy tuż po II wojnie światowej próbują odnieść sukces w fabryce snów. Nie cofną się przed niczym. Historia każdego z bohaterów uchyla rąbka tajemnicy zza błyszczącej kurtyny złotej ery Hollywood, odsłaniając niesprawiedliwy system i uprzedzenia dotyczące rasy, płci i seksualności, które w dzisiejszych czasach wcale nie straciły na aktualności. Prowokujący, ostry serial ujawnia obowiązujący od wielu dekad w Hollywood układ sił i stawia niewygodne pytanie: jak wyglądałaby branża rozrywkowa, gdyby go obalić?

Netflix seriale

W „Hollywood” wystąpili: David Corenswet jako Jack, Darren Criss jako Raymond, Jeremy Pope jako Archie, Laura Harrier jako Camille, Samara Weaving jako Claire, Dylan McDermott jako Ernie, Holland Taylor jako Ellen Kincaid, Patti LuPone jako Avis, Jim Parsons jako Henry Willson, Jake Picking jako Rock Hudson, Joe Mantello jako Dick i Maude Apatow jako Henrietta. Producentami wykonawczymi serialu są jego twórcy: Ryan Murphy i Ian Brennan, a także Alexis Martin Woodall i Janet Mock, która jest też autorką scenariusza i reżyserką.

Zdjęcia z planu

Netflix seriale

Netflix seriale

Hollywood (2020) | miniserial, sezon 1 |

Opis Netflix: Hollywood po II wojnie światowej. Grupa ambitnych początkujących aktorów i filmowców zrobi niemal wszystko, aby spełnić swoje marzenia o wielkiej karierze.

W rolach głównych: David Corenswet, Darren Criss, Patti LuPone
Twórcy: Ryan Murphy, Ian Brennan

Występują David Corenswet, Darren Criss, Laura Harrier i Patti LuPone. Autorzy: Ryan Murphy, Ian Brennan i Janet Mock.

 

Gatunki: Seriale o tematyce społecznej, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Wzruszający

#zostanwdomu


Polecamy również

Netflix: Ostatni taniec | materiały wizualne z serialu o karierze Michaela Jordana

HBO GO: Co oglądać, siedząc w domu? | Filmy i seriale nie z tego świata

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner