Hugh Laurie i Tom Hiddleston w Showmax – informacja prasowa

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.6]

TNM still1-1Serial „Nocny recepcjonista – The Night Manager” już od dziś dostępny w ofercie Showmax.

Były brytyjski żołnierz, Jonathan Pine (Tom Hiddleston), chcąc rozpocząć życie na nowo, zatrudnia się w egipskim hotelu jako nocny recepcjonista. Poznaje tam tajemniczą kobietę, z którą wdaje się w romans. Okazuje się, że jest ona związana ze środowiskiem handlarzy bronią, którego głową jest potężny Richard Onslow Roper (Hugh Laurie). Ich niebezpieczna relacja kończy się tragicznie. Dziewczyna ginie z rąk siepaczy Ropera.

TNM still4-1

Pine, kierowany żalem po stracie, postanawia zemścić się na handlarzu bronią. Wkrótce spotyka na swojej drodze brytyjską agentkę Angelę Burr (Olivia Colman), która od dłuższego czasu poluje na nieuchwytnego biznesmana-przestępcę. Bohaterowie łączą siły i postanawiają za wszelką cenę postawić Ropera przed wymiarem sprawiedliwości. Decydują się zastawić pułapkę na terrorystę. Jonathan Pine po raz kolejny musi wcielić się w rolę nocnego recepcjonisty.

TNM still9-1

Serial zdobył trzy Złote Globy. Nagrodzony został Tom Hiddleston za najlepszą rolę pierwszoplanową oraz Hugh Laurie i Olivia Colman w kategoriach drugoplanowych. Nocny Recepcjonista to też pierwsza rola Hugh Lauriego po ośmiu latach spędzonych na planie serialu Dr House.

TNM still26-1

Abonenci Play mogą otrzymać dostęp do Showmax na 12 miesięcy bez dodatkowych opłat i obejrzeć wakacyjne premiery za darmo. Wystarczy mieć jedną z wymaganych taryf lub skorzystać z nowej oferty Stan Nielimitowany. Dla oszczędzających megabajty dostępna jest także funkcja ograniczenia zużycia danych, jak również możliwość pobierania treści do obejrzenia później – bez dostępu do internetu.

TNM still2-1

Akcja serialu rozpoczyna się w Egipcie, w czasie arabskiej wiosny.  Wydarzenia przenoszą się również do Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Turcji oraz na słoneczną Majorkę.

O ShowMax
ShowMax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.

Źródło: Materiały prasowe serwisu ShowMax Polska.

TNM still6-1 TNM still12-1TNM still11-1

TNM still14-1 TNM still15-1 TNM still19-1

TNM still20-1TNM still21-1 TNM still23-1 TNM still24-1TNM still25-1

KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „Hugh Laurie i Tom Hiddleston w Showmax – informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...