To jeszcze nie koniec serialu “Sense8” (2015). Trwają prace nad dwugodzinnym odcinkiem finałowym

Facebooktwitter

netflix-sense8-tw-bgW dniu dzisiejszym na oficjalnym profilu Twitterowym serialu “Sense8” (2015) pojawiła się informacja, iż to jeszcze nie koniec serialu – trwają prace nad dwugodzinnym odcinkiem finałowym.

sense8-tw-finalowy-odcinek

Finałowy odcinek ma się pojawić w 2018r. Konkretna data premiery nie została jeszcze ustalona.

Został również opublikowany list do fanów serialu.

sense8-tw-letter

O anulowaniu przez Netflixa serialu „Sense8” (2015) pisaliśmy 1 czerwca 2017r. – „Po 23 epizodach, 16 miastach i 13 krajach historia Sense8 dobiegła końca”, stwierdziła w oświadczeniu Cindy Holland, Netflix VP ds. oryginalnej treści. Premiera 2. sezonu serialu miała miejsce 05 maja 2017r.

Serial „Sense8” (2015) podzielił los serialu “The Get Down” (2016), którego anulowanie Netflix potwierdził 25 maja 2017r.

Sense8 (2015) – serial, sezon 1-2 –  16+ – UHD/4K8,51/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
Nowy serial twórców Matrixa oraz Babilon 5 przedstawia losy ośmiorga osób, które żyją nawzajem swoim życiem — telepatycznie.

W rolach głównych: Tuppence Middleton, Brian J. Smith, Doona Bae
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Lilly Wachowski, Lana Wachowski, J. Michael Straczynski

Dziełem twórców „Sense8” jest też klasyczna już trylogia „Matrix” oraz serial „Babilon 5”.

Sezon 1: Osiem obcych sobie osób z całego świata niespodziewanie połączy telepatyczna więź. Szybko przekonają się jednak, że ten dar czyni z nich również cel.

Sezon 2: Sensaci mierzą się z rosnącym niebezpieczeństwem i rozwiązują osobiste porachunki, jednocześnie odkrywając prawdę o mrocznych mocach wysłanych, by ich zniszczyć.

„Sense8” to owoc kreatywnego geniuszu Lany Wachowski, Granta Hilla („Matrix”, „Atlas chmur”) i J. Michaela Straczynskiego („Oszukana” w reżyserii Clinta Eastwooda, „World War Z”). Serial opowiada o losach ośmiorga rozsianych po całym świecie bohaterów, którzy doświadczają potężnej wizji i wkrótce stają się ze sobą w niezwykły sposób połączeni. Dzięki temu widzą się i rozmawiają ze sobą tak jakby przebywali w tym samym miejscu, a oprócz tego znają swoje najskrytsze tajemnice. Sensaci nie tylko muszą się oswoić z nową zdolnością i przyzwyczaić do pozostałych członków gromady, ale również dowiedzieć się, dlaczego ich życie jest w niebezpieczeństwie. W sezonie 2 mroczne siły w dalszym ciągu śledzą ośmioro powiązanych ze sobą bohaterów. Sensaci poznają kolejne tajemnice OOB — tajnej organizacji szukającej gromady oraz innych podobnych osób — i muszą stanąć do walki z tymi, którzy chcą ich dopaść i zabić.

To nie gra. To wojna. W najnowszym zwiastunie drugiego sezonu widzimy, jak ósemka odkrywa istnienie innych Sensatów i ich gromad. Czy nauczą się żyć obok siebie, czy ich koegzystencja będzie tylko źródłem konfliktów?

KOMENTARZE:

6 thoughts on “To jeszcze nie koniec serialu “Sense8” (2015). Trwają prace nad dwugodzinnym odcinkiem finałowym

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...