Premiery w ofercie Netflix Polska (30.06.2017)

Facebooktwitter

netflix-the-weekend[AKTUALIZACJA] Bez wcześniejszej zapowiedzi Netflix Polska uzupełnił dziś swoją ofertę o:

The Weekend (2016) – film – 1g33m – 16+ – można pobrać – polskie napisy
Trzej kumple z Londynu znajdują paczkę pełną pieniędzy i ruszają na szalone weekendowe zakupy. Po zgubę zgłasza się jednak pewien gangster.

W rolach głównych: Joivan Wade, Percelle Ascott, Dee Kaate
Gatunki: Komedie, Zwariowane komedie
Reżyser: Sheridan De Myers


netflix-Penn-TellerPenn & Teller (2015) – serial, sezon 2 – 13+ – można pobrać – polskie napisy
Duet światowej sławy magików obdarzonych specyficznym poczuciem humoru ocenia młodych iluzjonistów walczących o wielką nagrodę.

W rolach głównych: Penn Jillette, Teller, Jonathan Ross
Gatunki: Seriale i programy, Brytyjskie programy i seriale
Twórcy: Penn Jillette, Teller, Peter Adam Golden, Andrew Golder
Reżyser: Dennis Rosenblatt

Sezon 2 – In Vegas: Penn i Teller oceniają nową grupę magików — czekają nas m.in. pokaz z upiornym lusterkiem i karciana sztuczka z użyciem niewielkiego przepychacza.


Aktualizacja: Do oferty trafiły dziś również:

netflix-Limitless-S1Limitless (2016) – serial, sezon 1 – 13+ – polskie napisy i lektor
Przeciętny muzyk uwalnia pełną moc swojego umysłu dzięki nowemu narkotykowi, po czym zostaje zatrudniony przez FBI. Serial oparty na filmie z 2011 roku.

W rolach głównych: Jake McDorman, Jennifer Carpenter, Hill Harper
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Craig Sweeny

Sezon 1: Brian Finch zażywa narkotyk o nazwie NZT, by zwiększyć moc swojego umysłu i pomóc FBI. Potajemnie spotyka się też z innym użytkownikiem tego środka, senatorem Morrą.


netflix-zoo-12. sezon serialu Zoo (2016) – serial, sezon 1-2 – 13+ – polskie napisy i lektor
Zwierzęta na całym świecie zaczynają atakować ludzi. Kontrowersyjny zoolog Jackson Oz próbuje znaleźć przyczynę tej nagłej zmiany.

W rolach głównych: James Wolk, Kristen Connolly, Nonso Anozie
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Scott Rosenberg, André Nemec, Josh Appelbaum, Jeff Pinkner

Sezon 1: Gdy na całym świecie zwierzęta zaczynają wściekle atakować ludzi, niewielka grupka badaczy odkrywa kryjącą się za tym, straszną prawdę.

Sezon 2: Zespół naukowców rusza w świat, by walczyć z postępującą mutacją. W czasie misji staje twarzą w twarz z mrocznym spiskiem, który próbuje ich powstrzymać.


netflix-ray-donovan-S44. sezon serialu Ray Donovan (2013) – serial, sezon 1-4 – 16+ – polskie napisy i lektor
Śmietanka Los Angeles wie, że Ray Donovan potrafi wyciągnąć każdego z problemów. Jednak jego własne problemy rodzinne zdają się go przerastać.

W rolach głównych: Liev Schreiber, Jon Voight, Paula Malcomson
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Ann Biderman

Złoty Glob dla aktora drugoplanowego (Jon Voigt) i Emmy za gościnny występ w serialu dramatycznym (Hank Azaria).

Sezon 1: Ray rozwiązuje najbardziej pokręcone historie swoich bogatych klientów w Hollywood, ale jego dysfunkcyjna rodzina to zupełnie inna para kaloszy.

Sezon 2: Ray próbuje chronić swoją rodzinę przed szantażem reportera grożącego ujawnieniem ciemnych kart historii, a Cochran pnie się po szczeblach kariery.

Sezon 3: W trzecim sezonie serialu Ray ma sporo pracy przy ukrywaniu wyskoków celebrytów, a przy tym musi poradzić sobie z problemami z prawem swojego rozbrykanego ojca.

Sezon 4: Po batalii z armeńską mafią Ray próbuje odnowić stosunki z rodziną i odzyskać wiarę. Sytuacja staje się coraz bardziej niebezpieczna.


netflix-RuPauls-Drag-Race-18. sezon serialu RuPaul’s Drag Race (2009) – serial, sezon 2-8 – 13+ – można pobrać – polskie napisy
Słynna drag queen RuPaul jest gospodynią programu typu reality show, który z jednej strony przypomina Top Model, z drugiej świat baśni.

W rolach głównych: RuPaul, Santino Rice, Michelle Visage
Gatunki: Seriale i programy, Amerykańskie seriale i programy

Impulsywny RuPaul Charles jest zdobywcą nagrody Emmy w kategorii „Najlepszy prowadzący w programie reality show”.

Sezon 2: Dwanaście nowych drag queen, w tym Raven, Tyra Sanchez i Pandora Boxx, prezentuje swoje wdzięki w konkursie na wybiegu.

Sezon 3: W trzecim sezonie RuPaul kontynuuje poszukiwania nowej utalentowanej drag queen. W tym celu organizuje świąteczną sesję zdjęciową na trampolinie i inne wydarzenia.

Sezon 4: RuPaul powraca w otoczeniu nowych, przepięknych królowych kiczu, na które czeka najwyższa nagroda w historii Drag Race — 100 000 dolarów.

Sezon 5: Alaska, partnerka zwyciężczyni czwartego sezonu Sharon Needles, Penny Tration, miss internautów i 12 innych drag queen walczą, aby spełnić wyśrubowane oczekiwania RuPaul.

Sezon 6: RuPaul gości 14 nowych zawodników: od zwycięzców wyborów miss i klasyczne, kokieteryjne drag queen aż po śmiałych nowicjuszy.

Sezon 7: Ross Mathews i Carson Kressley dołączają w tym sezonie do grona jurorów „America’s Next Drag Superstar”, by spośród 14 drag queen wybrać tę najwspanialszą.

Sezon 8: W 8. sezonie programu dwanaście nowych drag queen staje do walki o 100 000 dolarów i tytuł Nowej Amerykańskiej Gwiazdy Dragu.


netflix-Les-MiserablesLes Misérables / Nędznicy (1998) – film – 2g14m – 16+ – polskie napisy
jeszcze brak polskiego opisu

W rolach głównych: Liam Neeson, Geoffrey Rush, Uma Thurman
Gatunki: Dramaty, Filmy kostiumowe, Dramaty na podstawie literatury, Dramaty oparte na literaturze klasycznej, Dramaty romantyczne, Dramaty społeczne, Filmy i seriale historyczne, Dramaty historyczne, Filmy romantyczne, Filmy romantyczne oparte na literaturze
Reżyser: Bille August

KOMENTARZE:

Jeden komentarz do “Premiery w ofercie Netflix Polska (30.06.2017)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner