Premiery w ofercie Netflix Polska cd. (30.06.2017)

Facebooktwitter

netflix-Little-Witch-Academia-S1-bg-1Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na czerwiec 2017r. dziś premierę w ofercie mają seriale:

Little Witch Academia (2017) – serial, sezon 1 – 7+ – polskie napisy i dubbing
Akko trafia do szkoły dla czarownic — Akademii Luna Nova. Może nie jest najlepszą uczennicą, ale wiele nadrabia swoim podejściem do życia.

W rolach głównych: Megumi Han, Fumiko Orikasa, Michiyo Murase
Gatunki: Seriale i programy, Seriale anime


Gypsy (2017) – serial, sezon 1 – UHD/4K – 16+ – polskie napisy i lektor
Wciągający serial psychologiczny. Terapeutka Jean Holloway nawiązuje bliskie i niebezpieczne relacje z różnymi osobami z życia swoich pacjentów.

W rolach głównych: Naomi Watts, Billy Crudup, Sophie Cookson
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Lisa Rubin

Główną rolę w tym zmysłowym serialu gra nominowana do Oscara Naomi Watts. Aktorka odpowiada też za produkcję wykonawczą.

Gypsy (2017) to 10-odcinkowy thriller psychologiczny, opowiadający historię Jean Halloway (w tej roli Naomi Watts), terapeutki, która nawiązuje niedozwolone intymne relacje z bliskimi swoich pacjentów.

W Gypsy występują ponadto Billy Crudup (Spotlight), Sophie Cookson (Kingsman), Lucy Boynton (Murder on the Orient Express), Karl Glusman (Nocturnal Animals), Melanie Liburd (Dark Matter), Poorna Jagganthan oraz Brenda Vaccaro.

Twoja terapia właśnie się rozpoczyna. Naomi Watts w serialu „Gypsy”. Wszystkie odcinki dostępne od 30 czerwca — tylko w serwisie Netflix.

KOMENTARZE:

Jeden komentarz do “Premiery w ofercie Netflix Polska cd. (30.06.2017)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner