Netflix Polska: Planowane premiery na maj 2019 – lista nieoficjalna

Facebooktwitter

netfllix Despicable Me 3
[ AKTUALIZACJE ] Tradycyjnie już prezentujemy naszą nieoficjalną listę planowanych premier filmowych i serialowych w ofercie Netflix Polska – tym razem na miesiąc maj 2019r.

Na początek jest to jak zwykle tylko lista „kilku” filmów i seriali, którą będziemy uzupełniać na bieżąco.

Planowane premiery filmów i seriali na maj 2019r. w ofercie Netflix Polska w układzie chronologicznym:

1 maja

 • Podbić kongres / Knock Down The House – film
  Opis Netflix: Zobacz, jak cztery zdeterminowane kobiety — w tym Alexandria Ocasio-Cortez — rzuciły wyzwanie bogatym politykom i stanęły w 2018 r. do wyścigu o miejsca w Kongresie USA.
 • Ciekawy przypadek Benjamkna Buttona / The Curious Case of Benjamin Button – film
 • Piotruś Pan / Peter Pan – film

3 maja

 • Nie zważając na nic / A pesar de todo – film
  Opis Netflix: Po śmierci matki cztery siostry odkrywają szokującą rodzinną tajemnicę. Tak zaczyna się ich przygoda, która pozwoli im lepiej poznać własną przeszłość.
 • EXTREMELY WICKED, SHOCKINGLY EVIL AND VILE – film
 • Ostatnie wakacjeThe Last Summer – film
  Opis Netflix: Opowieść o wakacyjnych przyjaźniach, romansach i relacjach rodzinnych nastolatków, którzy szykują się do wyjazdu na studia.

  https://youtu.be/N1Eoj8Bj-2o

 • Wszystko dobrze / Alles ist gut – film
  Opis Netflix: Kobieta zgwałcona przez szwagra swojego nowego szefa udaje, że nic się nie stało. Jednak zmiany, jakie spowodowała w niej tamta noc, mogą okazać się nieodwracalne.
 • Już nie żyjesz / Dead to Me – serial, sezon 1
  Opis Netflix: Pełen czarnego humoru serial o potężnej przyjaźni łączącej wiecznie zestresowaną wdowę i pięknoducha z przerażającą tajemnicą na koncie.

 • Cupcake i Dino – do usług / Cupcake & Dino: General Services – serial animowany, sezon 2
  Opis Netflix: Przedsiębiorczy pan babeczka i jego radosny brat, który jest dinozaurem, podejmują się przeróżnych prac dla mieszkańców ich nietypowego miasteczka.
 • Kamienna twarz / Flinch – serial, sezon 1
  Opis Netflix: Uczestnicy tego programu muszą poradzić sobie ze strasznymi i okropnymi wyzwaniami. Jeśli nie zachowają kamiennej twarzy, czeka ich bolesna kara.
 • Tru i Tęczowe Królestwo / True and the Rainbow – serial animowany, sezon 2
  Opis Netflix: Coś złego dzieje się w Tęczowym Królestwie? Jego spełniająca życzenia strażniczka, Tru, razem z najlepszym przyjacielem, Bazylim, na pewno uratują sytuację.
 • Tuca i BertieTuca & Bertie – serial animowany dla dorosłych – 16+
  Opis Netflix: Animowany serial komediowy o perypetiach mieszkających w tym samym budynku kobiet-ptaków — jednej nieznającej trosk i jednej mającej ich aż za wiele.
  Opis Netflix 1: Niezależna Tuca (tukan) i nieśmiała Bertie (drozd śpiewak) to najlepsze przyjaciółki, które lubią wsadzać dzioby w swoje sprawy i wspierają się na każdym kroku.

 • Undercover – serial, sezon 1
  Opis Netflix: Dwójka tajnych agentów bierze na cel ważnego producenta ecstasy wiodącego luksusowe życie na holendersko-belgijskim pograniczu.

 • Jo Pil-ho: Narodziny furii / Jo Pil-ho: The Dawning Rage – film
 • Cała moja rodzina / All In My Family – film [aktualizacja 3]
  Opis Netflix: Bardzo osobisty dokument, w którym homoseksualny filmowiec postanawia przedstawić partnera i dzieci swojej tradycyjnej chińskiej rodzinie.
 • Kroniki kryminalne: Colmenares / Crime Diaries: Night Out – serial, sezon 1 – [aktualizacja 3]
  Opis Netflix: Po halloweenowej imprezie policja znajduje zwłoki studenta. Czy Luis Andrés Colmenares padł ofiarą wypadku, czy morderstwa? Serial inspirowany prawdziwymi wydarzeniami.

6 maja

 • Gru, Dru i Minionki / Despicaable Me 3 – film animowany [aktualizacja 1]

8 maja

 • Lucyfer / Lucifer – serial, sezon 4
  Opis Netflix: Znudzony diabeł porzuca rolę władcy piekieł i przenosi się do Los Angeles, gdzie otwiera klub nocny i zaczyna towarzyszyć pani detektyw z wydziału zabójstw.
 • Ninja zabójca / Ninja Assassin – film [aktualizacja 3]

10 maja

 • The Society – serial, sezon 1
  Opis Netflix: Grupa nastolatków stara się przetrwać w tajemniczym miejscu będącym repliką ich bogatego miasteczka — ale pozbawioną ich rodziców.

  https://youtu.be/rBp7gyBNXRs

 • Gorzkie wino / Wine Country – film
  Opis Netflix: Grupa przyjaciółek wybiera się na weekend do hrabstwa Napa, aby uczcić 50. urodziny jednej z nich. Szybko jednak dają o sobie znać dawne animozje.

17 maja

 • The Rain (2018) – serial, sezon 2
  Opis Netflix: Sześć lat po tym, jak bezwzględny wirus spustoszył Skandynawię brat i siostra dołączają do grupy młodych ocalałych w poszukiwaniu bezpieczeństwa — i odpowiedzi.

 • Do zobaczenia wczoraj /  See You Yesterday (2019) | film | 16+ | UHD/4K [aktualizacja 2]
  Dwoje genialnych nastolatków buduje maszynę czasu i przenosi się w przeszłość, aby zapobiec tragedii. Producentem filmu jest Spike Lee.

 

21 maja

 • Wanda Sykes: Not Normal – stand-up
  Opis Netflix: Polityka. Rasizm. Reality TV. Uderzenia gorąca. Wanda Sykes ma wyrobione zdanie na każdy temat i chętnie podzieli się nim z publicznością.

24 maja

 • Ona się doigra / She’s Gotta Have It – serial, sezon 2
  Drugi sezon komediowego serialu „Ona się doigra” to opowieść o naprawdę dużym ładunku seksualnym i prawdziwy pean na cześć siły kobiet. Główną bohaterką nowych odcinków, w których w niezwykle świeży sposób ukazano problemy, z jakimi muszą obecnie mierzyć się młode talenty, jest wyzwolona artystka Nola Darling (DeWanda Wise). W tym sezonie dziewczyna, która zaczyna osiągać coraz większe sukcesy w świecie kultury i sztuki afroamerykańskiej, musi zdecydować, czy chce pozostać wierna własnym ideałom, czy też dopasować się do wymagań korporacyjnego świata. Dążąc do lepszego poznania samej siebie, wpływa także na losy swoich najbliższych, w tym przyjaciela (a czasami kochanka) Marsa Blackmona (Anthony Ramos), który postanawia bez reszty oddać się swojej ukochanej muzyce, a także Opal (Ilfenesh Hadera), Greera Childsa (Cleo Anthony), Jamiego Overstreeta (Lyriq Bent), Clorindy Bradford (Margot Bingham), Shemekki Epps (Chyna Layne) i Winniego Wina (Fat Joe). Akcja tego sezonu toczy się również poza Fort Greene — tętniącą życiem brooklińską dzielnicą, która podlega ciągłym zmianom i metamorfozom wskutek dynamicznie zachodzących w niej procesów gentryfikacji.Wszystkie dziewięć odcinków sezonu drugiego, których twórcą, reżyserem i producentem wykonawczym jest Spike Lee, zostanie udostępnionych 24 maja 2019 r. Drugim producentem wykonawczym serialu jest Tonya Lewis Lee.Autorami scenariusza są m.in. Spike Lee, Cinqué Lee, Jocelyn Bioh, Radha Blank, Barry Michael Cooper, Antoinette Nwandu, Andrew „Lemon” Anderson, Eisa Davis i Joie Lee. Zdjęcia do drugiego sezonu kręcono w Nowym Jorku, na Portoryko i w stanie Massachusetts.
 • Perfekcja / The Perfection – film
  Opis Netflix: W tym thrillerze o zawiłej fabule wirtuozka wiolonczeli po długiej przerwie w karierze odszukuje dawnych mentorów i odkrywa, że mają nową utalentowaną uczennicę.

 • WHAT/IF (2019) | serial, sezon 1 [aktualizacja 2]
  Trzymający w napięciu serial w stylu neo-noir, w którym para biednych nowożeńców przyjmuje lukratywną, lecz etycznie wątpliwą ofertę od tajemniczej kobiety.

  https://youtu.be/5L-OCWFkn88

31 maja

 

Dalsze majowe premiery podamy jak tylko otrzymamy o nich informację bezpośrednio ze strony Netflix Polska lub z nieoficjalnego źródła. Należy pamiętać, iż terminy poszczególnych premier mogą ulec zmianie, o czym będziemy informować w miarę możliwości.

Dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły przy tworzeniu listy.


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (21.04.2019)

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (20.04.2019)

KOMENTARZE:

7 komentarzy do “Netflix Polska: Planowane premiery na maj 2019 – lista nieoficjalna

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner