Jutro premiera nowego serialu Netflixa „Marvel’s Luke Cage” (2016)

Facebooktwitter

luke_cage-background-1Przypominamy o jutrzejszej globalnej premierze 1. sezonu serialu Marvel’s Luke Cage (2016). W Polsce powinien być dostępny od godz. 9:00.

Marvel’s Luke Cage (2016)
Zakapturzony i niezniszczalny były więzień walczy o dobre imię i ocalenie swojej dzielnicy. Nie szukał pretekstu do walki, ale ludzie potrzebują bohatera.

Luke Cage (Mike Colter) zostaje skazany na podstawie fałszywych oskarżeń i trafia do więzienia. Tam zgłasza się na ochotnika do badań nad regeneracją ludzkiego ciała. Jeden ze strażników więziennych, chcąc zabić Cage’a, sabotuje eksperyment. Okazuje się, że Luke nie tylko nie umiera, ale zyskuję nadludzką siłę i niezniszczalną skórę. Od razu wykorzystuje swoje nowe zdolności do wydostania się z więzienia i wraca jako uciekinier do Nowego Jorku, licząc, że będzie mógł tam rozpocząć nowe życie.

Spokój nie trwa długo. Luke zostaje zmuszony do wyjścia z cienia, walki o swoje miasto i konfrontacji z przeszłością, o której starał się zapomnieć.

Dwa dni temu Netflix opublikował nowy materiał filmowy dotyczący serialu: Luke Cage | Street Level Hero Harlem – 30 September | Netflix

W zeszłym tygodniu został udostępniony też materiał: Luke Cage | Featurette: Who Is Luke Cage? | Netflix

KOMENTARZE:

12 komentarzy do “Jutro premiera nowego serialu Netflixa „Marvel’s Luke Cage” (2016)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner