Karty podarunkowe Netflixa już dostępne w Polsce

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.9]

netflix-polska-karty-podarunkowe
Karty podarunkowe Netflixa do tej pory nie były dostępne w dystrybucji na terenie Polski. Dzięki firmie Euronet Polska Sp. z o.o. sytuacja ta właśnie się zmieniła.

Euronet Polska wprowadził do sprzedaży karty podarunkowe Netflix o nominałach 60 zł i 120 zł. Karty podarunkowe można kupić w sklepach sieci Media Markt, Saturn, Media Expert, Komputronik, Relay, inmedio oraz 1-minute.

 

netflix-giftcardAby zrealizować kartę podarunkową Netflix:

  1. Przejdź do witryny netflix.com/redeem.
  2. Ostrożnie zdrap folię z tyłu karty monetą.
  3. Wprowadź 11-cyfrowy kod PIN.

Jeśli już masz konto Netflix, możesz też wprowadzić ten kod na stronie Konto. Saldo karty podarunkowej zostanie dodane do Twojego konta i wykorzystane przy następnej płatności.

 

Więcej informacji o korzystaniu z kart podarunkowych można uzyskać w Pomocy Netflix Polska dotyczącej kart podarunkowych.


Czytaj również:

Premiery w ofercie Netflix Polska (19.10.2017)

Polska edycja legendarnego show – Saturday Night Live już 2 grudnia 2017r. zadebiutuje w ofercie Showmax Polska


 

Źródło: Materiały prasowe.

INFORMACJE O SERWISIE NETFLIX
Netflix to jeden z największych na świecie internetowych serwisów telewizyjnych, z którego korzysta 104 mln aktywnych użytkowników w ponad 190 krajach. Każdego dnia udostępnia on łącznie ponad 125 mln godzin filmów i seriali, w tym własnych seriali, dokumentów i filmów pełnometrażowych (tzw. Netflix Originals). Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów w dowolnej liczbie, w dowolnej chwili, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i łącze internetowe. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania bez reklam i dalszych zobowiązań.

KOMENTARZE:

4 myśli nt. „Karty podarunkowe Netflixa już dostępne w Polsce

  1. Dlaczego na Playstation 3 nie mam możliwości zmiany trybu płatności na karty zdrabki Netflix?Na Pc mam 3 metody płatności ,a na konsoli tylko dodać mogę dane karty kredytowej???

  2. Na allegro można spotkać karty podarunkowe netflix oznaczone jako :kod aktywacyjny lub doładowanie czy to jest to samo proszę o odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...