Kemping nowy serial HBO autorstwa Leny Dunham i Jenni Konner z Jennifer Garner oraz Davidem Tennantem w rolach głównych zadebiutuje 15 października 2018r. w HBO i HBO GO

Facebooktwitter

Kemping nowy serial HBO
Kemping
to najnowszy serial komediowy HBO, którego producentkami są Lena Dunham oraz Jenni Konner, twórczynie serialu Dziewczyny

Produkcja opowiada o grupie znajomych, którzy decydują się na weekendowy wypad na łono natury z okazji 45. urodzin jednego z bohaterów. To, co miało być miłym świętowaniem okazuje się jednak prawdziwym testem dla wszystkich uczestników wyjazdu.

Serial będzie miał swoją premierę w HBO oraz HBO GO 15 października 2018r.

Kathryn (Jennifer Garner), mająca obsesję na punkcie kontroli, z okazji zbliżających się czterdziestych piątych urodzin swojego męża Walta (David Tennant) postanawia zaprosić kilkoro znajomych i najbliższą rodzinę na wspólny wypad na kemping. Z pozoru sielankowy weekend szybko zamienia się jednak w nie lada wyzwanie dla wszystkich uczestników wyprawy. Wyjazd wywołuje wiele emocji i odsłania ukrywane do tej pory napięcia oraz wspomnienia, o których wszyscy woleliby zapomnieć. Na próbę wystawione zostają nie tylko relacje małżeńskie, ale także długoletnie przyjaźnie.

Kemping (Camping) to nowy, ośmioodcinkowy serial komediowy HBO, którego twórczyniami są znane dzięki Dziewczynom Lena Dunham i Jenni Konner, a także John Riggi. Jenni Konner wyreżyserowała także pierwszy odcinek. Pierwowzorem tej produkcji był brytyjski serial Julii Davis o tym samym tytule.

Kiedy zobaczyłyśmy przezabawny brytyjski serial Julii Davis pt. ‘Camping’, wiedziałyśmy, że jest to strzał w dziesiątkę, projekt marzeń dla scenarzystów i aktorów – wspominają Lena Dunham i Jenni Konner. – Udało się nam zgromadzić wspaniałą obsadę. Mamy do opowiedzenia świetną historię i bardzo cieszymy, że dzięki nam już nigdy więcej nie będziecie chcieli pojechać do lasu pod namiot.

W rolach głównych w produkcji występują nagrodzona Złotym Globem Jennifer Garner (serial Agentka o stu twarzach) oraz David Tennant (serial Jessica Jones). Obok nich pojawiają się także: Juliette Lewis (nominowana do Oskara za Przylądek strachu), Arturo Del Puerto (Dzień Niepodległości: Odrodzenie), Ione Skye (Miłosna zagrywka), Janicza Bravo (która wyreżyserowała film Cytryna i serial HBO Rozwód) oraz Brett Gelman (Stranger Things). W roli gościnnej zobaczymy Bridget Everett (Trainwreck).

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner