Kto bogatemu zabroni? – Netflix Polska reklamuje 3. sezon serialu Narcos po piłkarsku

Facebooktwitter

netflix-narcos-kto-bogateu-zabroni-yt-1“Oni nie popełniali błędów. 3 sezon Narcos już na Netflix.” I wszystko wiadomo – we wczorajszym meczu piłki nożnej Polska-Dania przegraliśmy 4:0.

Narcos (2015) – serial, sezon 1-2 – UHD/4K – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
Prawdziwa historia bezwzględnego kolumbijskiego bossa narkotykowego stała się inspiracją dla tego mocnego serialu o walce z człowiekiem, który drwił z wszelkich zasad.

W rolach głównych: Wagner Moura, Boyd Holbrook, Pedro Pascal
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Programy i seriale historyczne, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Chris Brancato, Carlo Bernard, Doug Miro

José Padilha i Wagner Moura rozpoczęli współpracę od filmu „Elitarni”, który zdobył Złotego Niedźwiedzia w 2008 roku.

Sezon 1: Narkotykowy baron Pablo Escobar rośnie w siłę. Kolumbijskie i amerykańskie organy ścigania podejmują walkę z wrogiem, który zrobi wszystko, by pozostać przy władzy.

Sezon 2: Rodzina Escobarów ukrywa się przed policją. Wrogowie Pabla łączą siły. Działania Jednostki Poszukiwawczej budzą coraz większe wątpliwości.

Sezon 3: Po krwawym polowaniu na Escobara zasady się zmieniają, a uwagę amerykańskiego wydziału narkotykowego przykuwają jego następcy: kartel z Cali.

KOMENTARZE:

2 komentarze do “Kto bogatemu zabroni? – Netflix Polska reklamuje 3. sezon serialu Narcos po piłkarsku

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner