Kwiecień w ofercie Disney+

Facebooktwitter
FEUD: Capote Vs. The Swans — Pictured: Naomi Watts as Babe Paley. CR: Pari Dukovic/FX

Kwiecień zwiastuje nadejście wiosny, a dla subskrybentów Disney+ oznacza kolejną porcję premierowych produkcji z różnych gatunków.

Ryan Murphy i jego antologia powracają z kolejną, naszpikowaną gwiazdami odsłoną. „Konflikt: Capote kontra socjeta” przedstawia kulisy burzliwej relacji Trumana Capote i kobiet ze szczytów nowojorskich elit towarzyskich. Zdradzone przez pisarza „łabędzie” nie mogły zapomnieć zniewagi i poprzysięgły zemstę, mającą na celu zniszczenie jego życia.

Fani programów reality z radością powitają pojawienie się programu „Willa Vanderpump”, w którym Lisa Vanderpump i jej zespół zmierzają na południe Francji – mnóstwo dramatów, plotek i romansów gwarantowane! Fani dokumentów o gwiazdach ucieszą się na czteroczęściowy serial “Thank You, Goodnight: Historia Bon Jovi”, który zaprasza do odkrywania przeszłości kultowego zespołu rockowego i pokazuje jego niepewną przyszłość.

Kwiecień to również miesiąc obchodów Dnia Ziemi, a Disney+ oferuje cały szereg historii, które eksplorują różne elementy świata przyrody. Premierowy film Disneynature “Tygrys” przygląda się życiu największego żyjącego gatunku kota, podczas gdy “Sekretne życie ośmiornic” pokazuje świat jednych z najciekawszych zwierząt na naszej planecie.

 

KONFLIKT: CAPOTE KONTRA SOCJETA
[FX’S FEUD: CAPOTE V. THE SWANS]
SERIAL ORYGINALNY – 17 kwietnia – dostępne wszystkie odcinki

Drugi sezon antologii Ryana Murphy’ego dla FX „Konflikt: Capote kontra socjeta” to ośmioodcinkowy serial oparty na bestsellerowej książce Laurence’a Leamera „Kobiety Capotego. Śniadanie u Tiffany’ego, mroczne sekrety i zdrada w świecie glamour”. Uznany pisarz Truman Capote obracał się w towarzystwie kobiet ze szczytów elity towarzyskiej – bogatych, wytwornych dam, które błyszczały w odchodzącej w przeszłość epoce nowojorskiej śmietanki towarzyskiej – i które nazywał „łabędziami”. Do tej grupy pięknych i dystyngowanych kobiet należały wielka dama Barbara „Babe” Paley, Slim Keith, C.Z. Guest i Lee Radziwill. Oczarowany i urzeczony nimi, Capote wkradał się w ich życie, zyskiwał ich przyjaźń i stawał się powiernikiem ich sekretów, by na koniec zdradzić je, pisząc słabo zawoalowane historie z ich życia, w których ujawniał ich najskrytsze sekrety.

ŻYCZENIE
[WISH]
FILM ORYGINALNY – 3 kwietnia

W tej animowanej komedii muzycznej bystra idealistka Asha wypowiada życzenie tak potężne, że odpowiada na nie Gwiazdka – kula nieskończonej energii. Wkrótce Asha i Gwiazdka muszą stawić czoła najgroźniejszemu wrogowi i udowodnić, że dzięki jednemu dzielnemu człowiekowi mogą wydarzyć się cudowne rzeczy.

WILLA VANDERPUMP
[VANDERPUMP VILLA]
SERIAL ORYGINALNY – 1 kwietnia – 3 odcinki w dniu premiery

Dekadencja zderza się z rozwiązłością w serialu „Willa Vanderpump”, fabularyzowanym dokumencie opowiadającym o dobranych starannie przez Lisę Vanderpump pracownikach, którzy pracują, żyją i bawią się w ekskluzywnej posiadłości we Francji, Pałacu Rosabelle.

THANK YOU, GOODNIGHT: HISTORIA BON JOVI
[THANK YOU, GOODNIGHT: THE BON JOVI STORY]
SERIAL ORYGINALNY – 26 kwietnia – dostępne wszystkie odcinki

„Thank You, Goodnight: Historia Bon Jovi” to czteroczęściowy serial, będący kroniką epickiej przeszłości i niepewnej przyszłości kultowego zespołu Bon Jovi. To 40-letnia odyseja idoli rock’n’rolla, która staje pod znakiem zapytania, gdy problemy z głosem Jona grożą zawieszeniem lub końcem działalności zespołu.

THE GREATEST HITS
FILM SEARCHLIGHT PICTURES – 12 kwietnia
Disney+

Sztuka naśladuje życie, o czym Harriet przekonuje się, gdy odkrywa, że niektóre piosenki przenoszą ją w czasie… i to dosłownie. Kiedy dzięki muzyce na nowo przeżywa romantyczne wspomnienia o byłym chłopaku, jej podróż w czasie zbiega się z rozkwitającym uczuciem w teraźniejszości. Przemierzając hipnotyczne połączenie muzyki i wspomnień, kobieta zastanawia się, czy gdyby mogła, powinna zmienić przeszłość.

IWÁJÚ
SERIAL ORYGINALNY – 10 kwietnia – dostępne wszystkie odcinki
Disney+

Po raz pierwszy w historii Walt Disney Animation Studios podjęło współpracę z afrykańskim producentem komiksów i animacji, Kugali. Jej owocem jest ten niesamowity serial osadzony w futurystycznym Lagos, w Nigerii. Bohaterką tej historii jest Tola, młoda dziewczyna z wyspy dla bogaczy i jej przyjaciel, Kole, uzdolniony technicznie samouk. Wspólnie będą poznawać uroki i tajemnice swoich światów. Twórcy z Kugali, Olufikayo Ziki Adeola, Hamid Ibrahim i Toluwalakin Olowofoyeku zabierają widzów na jedyną w swoim rodzaju wyprawę do krainy „Iwájú”, inspirowaną duchem Lagos, pełną genialnych ujęć, efektów i technologicznych niespodzianek.

Tego samego dnia na platformie pojawi się filmowany na trzech kontynentach dokument „Iwájú: A Day Ahead”, przedstawiający historię założycieli panafrykańskiej firmy komiksowej Kugali, którzy spełnili marzenie, tworząc oryginalny serial animowany we współpracy z Walt Disney Animation Studios. Film został stworzony przez ABC News Studios i Walt Disney Animation Studios.

SEKRETNE ŻYCIE OŚMIORNIC
[SECRETS OF THE OCTOPUS]
SERIA NATIONAL GEOGRAPHIC – 22 kwietnia – dostępne wszystkie odcinki

W każdym oceanie już w niewielkiej odległości od brzegu mieszka zwierzę, które ma cechy przypisywane ludziom: inteligentne, społeczne, dociekliwe, delikatne i zaciekłe. Zwierzęta te budują miasta, używają narzędzi i współpracują z innymi gatunkami podczas polowań. Mają osobowości – niektóre są odważne, inne nieśmiałe. Potrafią w mgnieniu oka zmieniać kolor, fakturę skóry, a także kształt ciała. Widzą też więcej niż my. Wyniki ostatnich badań wiele mówią na temat świadomości ośmiornic, złożonych procesów decyzyjnych i indywidualnych charakterów. W tropikalnych rafach i w lodowatych wodach, przy brzegu i w głębinach – tam i wszędzie pomiędzy mieszkają ośmiornice.

BLUEY – TABLICA
[BLUEY – THE SIGN]
ODCINEK SPECJALNY – 14 kwietnia
Disney+

W kwietniu przed fanami „Bluey” nowe odcinki przygód rodziny Łączków, w tym najdłuższy w jego dotychczasowej historii. Pierwszy nowy odcinek, “Koszo-duszek”, będzie miał swoją premierę w niedzielę 7 kwietnia, poprzedzając debiut 28-minutowego odcinka specjalnego “Tablica”, którego premiera odbędzie się tydzień później.

CO JESZCZE POJAWI SIĘ W KWIETNIU?

Do zobaczenia w przyszłym życiu – sezon 1
[See You In Another Life S1]
Od 17 kwietnia

Blood Free – sezon 1
Od 10 kwietnia
Tygrys
[Tiger]
Od 22 kwietnia

Za kulisami filmu “Tygrys”
[Tigers On The Rise (Behind the Scenes)]
Od 22 kwietnia

The Fable

Od 6 kwietnia Go! Go! Loser Ranger!
Od 7 kwietnia

Tożsamość szpiega – sezon 1 i 2
[Burn Notice – S1 & S2]
Od 17 kwietnia

O Disney+
Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic oraz takich tytułów jak „Simpsonowie” oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa Disneya, oferuje kolekcję oryginalnych treści na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, seriali animowanych i aktorskich oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios.


Polecamy również

Kwietniowe premiery na Netflixie | oficjalna lista filmów i seriali. Wśród nowości “Ripley”, “Rebel Moon – część 2” oraz “Mocny temat”

Max publikuje nowy teaser serialu “Pingwin” z Colinem Farrellem w roli głównej

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner