Łasuch: Netflix potwierdza drugi sezon serialu

Facebooktwitter

Netflix seriale

Netflix potwierdził drugi sezon serialu Łasuch składającego się z ośmiu godzinnych odcinków.

Jim Mickle będzie pełnił funkcję producenta wykonawczego, scenarzysty, reżysera i showrunnera w drugim sezonie. Mickle o kontynuacji: “To było zarówno ekscytujące jak i chwytające za serce móc doświadczyć tego, jak ludzie na całym świecie zakochiwali się w naszym pół chłopcu, pół jeleniu. Nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi, kontynuując naszą współpracę z Netflix i dalej podążając za Gusem i jego przyjaciółmi w ich niezwykłej podróży”.

Oprócz Mickle’a, Team Downey – Susan Downey, Robert Downey Jr. i Amanda Burrell – oraz Linda Moran powrócą jako producenci wykonawczy. Evan Moore z Team Downey także ponownie będzie producentem serialu.

Oanh Ly („Chilling Adventures of Sabrina”) dołączy jako współproducentka wykonawcza w drugim sezonie.

Łasuch jest produkowany przez Team Downey we współpracy z Warner Bros. Television. Serial jest oparty na serii komiksów DC autorstwa Jeffa Lemire.

Pierwszy sezon Łasucha miał premierę 4 czerwca 2021 roku; w ciągu pierwszych czterech tygodni obejrzało go 60 milionów gospodarstw domowych.

W serialu występują: Christian Convery jako Gus, Nonso Anozie jako Jepperd, Adeel Akhtar jako Doktor Singh, Will Forte jako Richard, Stefania LaVie Owen jako Niedźwiedzica, Dania Ramirez jako Aimee Eden, Aliza Vellani jako Rani Singh, Neil Sandilands jako Generał Abbot oraz James Brolin jako narrator.

 

O serialu

Dziesięć lat temu światem zatrzęsła Wielka Zapaść, która w tajemniczy sposób doprowadziła do powstania hybrydowego gatunku – dzieci, które są częściowo ludźmi, a częściowo zwierzętami. Nie wiedząc, czy hybrydy są rezultatem, czy też może przyczyną siejącego spustoszenie wirusa, wielu ludzi reaguje na nie strachem i przemocą. Gus (Christian Convery) – pół chłopiec, pół jeleń – przez ostatnią dekadę żył bezpiecznie w swoim leśnym schronieniu. Pewnego dnia niespodziewanie poznaje samotnego wędrowca o imieniu Jepperd (Nonso Anozie). Wspólnie wyruszają w pełną niezwykłych przygód podróż po postapokaliptycznej Ameryce w poszukiwaniu odpowiedzi na dręczące ich pytania: o narodziny Gusa, przeszłość Jepperda i prawdziwe znaczenie słowa „dom”. Na swojej drodze spotykają nieoczekiwanych sojuszników i wrogów, a Gus szybko odkrywa, że bujny, niebezpieczny świat poza granicami lasu jest o wiele bardziej skomplikowany, niż kiedykolwiek przypuszczał. „Łasuch” powstał na podstawie serii komiksów DC autorstwa Jeffa Lemire’a. Producentami wykonawczymi serialu są: Jim Mickle, Beth Schwartz, Robert Downey Jr., Susan Downey, Amanda Burrell i Linda Moran.


Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Łasuch / Sweet Tooth | Uroczy chłopiec, który jest w połowie człowiekiem, a w połowie jeleniem, rusza w niebezpieczną podróż przez postapokaliptyczny świat. Towarzyszy mu szorstki opiekun.
Łasuch


O Netflix:

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 209 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania – bez reklam i zobowiązań.


 

Polecamy również

Sierpniowe premiery na Netflix – planowane nowości – oficjalna lista filmów i seriali

Netflix udostępnił teaser oraz plakat polskiego serialu oryginalnego „Otwórz oczy”. Premiera już w sierpniu

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner