Netflix udostępnił teaser oraz plakat polskiego serialu oryginalnego “Otwórz oczy”. Premiera już w sierpniu

Facebooktwitter

Netflix seriale

Warszawa, 28 lipca 2021 r. – Netflix zdradził, że premiera nowego polskiego serialu oryginalnego Otwórz oczy odbędzie się już 25 sierpnia 2021 roku. Zaprezentowano także teaser oraz plakat serialu.

Serial Otwórz oczy to oparty na książce Druga szansa Katarzyny Bereniki Miszczuk dramat dla młodych widzów, w reżyserii Anny Jadowskiej oraz Adriana Panka. Główną rolę Julki, która w następstwie tragicznego wypadku trafia do ośrodka leczenia amnezji, gra debiutująca Maria Wawreniuk. Na ekranie w roli tajemniczego Adama, jej przewodnika po nowym miejscu, zobaczymy aktora młodego pokolenia Ignacego Lissa. W serialu wystąpili również: Marta Nieradkiewicz, Marcin Czarnik, Wojciech Dolatowski, Zuzanna Galewicz, Klaudia Koścista, Michał Sikorski oraz Sara Celler-Jezierska.

O serialu:

Julka trafia do centrum leczenia amnezji w następstwie tragicznego wypadku. W ośrodku nawiązuje relacje z innymi pacjentami o podobnych doświadczeniach i urazach. Poznaje również tajemniczego Adama. Chłopak staje się tam jej przewodnikiem. Kiedy jednak Julka zaczyna mieć dziwne sny, które wydają się jej aż nazbyt realne, zastanawia się, czy miejsce, w którym się znajduje jest tym, za które je dotychczas uważała. Dziewczyna stara się uciec z ośrodka jednocześnie dążąc do odkrycia prawdy: ten świat nie jest takim, jakim się wydaje.

Podstawowe informacje

  • Reżyseria: Anna Jadowska, Adrian Panek
  • Scenariusz: Kasper Bajon, Igor Brejdygant, Milena Dutkowska, Klara Kochańska 
  • W rolach głównych:  Maria Wawreniuk, Ignacy Liss
  • W pozostałych rolach: Marta Nieradkiewicz, Marcin Czarnik, Wojciech Dolatowski, Zuzanna Galewicz, Klaudia Koścista, Michał Sikorski,  Sara Celler-Jezierska
  • Produkcja: MediaBrigade
  • Liczba odcinków: 6
  • Gatunek: dramat o dorastaniu, science-fiction, thriller psychologiczny
  • Data premiery: 25 sierpnia 2021 r.

OTWÓRZ OCZY | Oficjalny teaser


O MediaBrigade

Mediabrigade to doświadczona, dynamicznie rozwijająca się firma producencka, powstała w 2005 roku we Wrocławiu. Jej założycielami są Marcin Kurek i Sylwester Banaszkiewicz. MediaBrigade specjalizuje się w dużych formach filmowych i telewizyjnych takich jak: filmy fabularne, filmy dokumentalne, teatry telewizji, seriale. W portfolio firmy znajdują się takie produkcje jak serial “Głęboka Woda” (sezon 1 i 2), polsko-czesko-słowacko-francuska koprodukcja fabularna “Ja, Olga Hepnarova”, czy film fabularny “80 milionów”.

 

Informacje o serwisie Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 209 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania – bez reklam i zobowiązań.


 

Polecamy również

Trzyczęściowy serial dokumentalny „Obama: Ku doskonalszej unii” zadebiutuje w sierpniu w ofercie HBO GO

Netflix to nie tylko rozrywka, to również kopalnia inspiracji

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner