Netflix i Ubisoft nawiązali współpracę. Stworzą trzy nowe gry mobilne

Facebooktwitter

Netflix Ubisoft

Netflix i Ubisoft nawiązali współpracę. Stworzą trzy nowe gry mobilne między innymi nowy Assassin’s Creed.

Firmy Netflix i Ubisoft ogłosiły plany stworzenia trzech gier mobilnych opartych na uwielbianych gamingowych franczyzach. Ich premier można się spodziewać w roku 2023. Gry po raz pierwszy zapowiedziano na dorocznym wydarzeniu cyfrowym Ubisoftu — Ubisoft Forward. Będą one osadzone w światach znanych z tytułów „Valiant Hearts”, „Mighty Quest” i „Assassin’s Creed”. Gry będą miały wyłącznie wersję mobilną i będę dostępne dla użytkowników Netflix z całego świata, bez reklam i bez zakupów w aplikacji. 

Nowa gra „Valiant Hearts” to sequel wielokrotnie nagrodzonego hitu Ubisoftu „Valiant Hearts: The Great War”. Pracuje nad nią ta sama ekipa, która zadba o to, żeby zyskała nową fabułę, nie tracąc przy tym swojego DNA. Tytuł zostanie udostępniony użytkownikom Netflix w styczniu 2023 r. Także w 2023 r. na Netflix trafi nowa gra z serii „The Mighty Quest”, której mobilna poprzedniczka „The Mighty Quest for Epic Loot” cieszyła się dużym uznaniem krytyków. Nowa gra będzie czerpała inspirację z gatunku roguelike, a charakterystyczna dla niej walka w konwencji hack-and-slash trafi do świeżego i bardzo regrywalnego formatu.

Netflix Ubisoft gry

Natomiast fani serii „Assassin’s Creed” zyskają aż dwa sposoby na odwiedzenie swojego ukochanego uniwersum. Poza zapowiedzianym wcześniej serialem aktorskim trwają bowiem prace nad nową grą mobilną wyłącznie dla użytkowników Netflix.

– Szalenie cieszymy się z nawiązania współpracy z firmą Ubisoft, która stworzyła dla fanów gier niezrównaną liczbę fascynujących światów – powiedział Mike Verdu, Wiceprezes Netflix ds. gier. – Ta współpraca zapewni naszym użytkownikom wyłączny dostęp do arcyciekawych serii gamingowych. Jest to ważny krok w tworzeniu katalogu doskonałych gier mobilnych dla użytkowników z całego świata.

– Cały czas staramy się zapewniać wyśmienite wrażenia użytkownikom różnych platform, dlatego cieszy nas rozpoczęcie współpracy z partnerem tak nowatorskim i kreatywnym jak Netflix – stwierdził Jean-Michel Detoc, Kierownik działu mobilnego, Ubisoft. – Uważam, że ta współpraca będzie dla użytkowników Netflix doskonałą okazją do lepszego zapoznania się z naszymi światami i seriami na urządzeniach mobilnych.

Więcej informacji o każdej z gier pojawi się w późniejszym terminie. 

 

Disney+ filmy seriale

Informacje o firmie Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 221 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali, programów i gier mobilnych w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania – bez reklam i zobowiązań. 

Informacje o firmie Ubisoft

Ubisoft jest twórcą światów, który chce uatrakcyjniać życie graczy, oferując im nowatorskie i zapadające w pamięć doświadczenia. Globalne zespoły Ubisoft tworzą i rozwijają szerokie oraz zróżnicowane portfolio gier, w którym są m.in. tytuły takie jak: Assassin’s Creed®, Brawlhalla®, For Honor®, Far Cry®, Tom Clancy’s Ghost Recon®, Just Dance®, Rabbids®, Tom Clancy’s Rainbow Six®, The Crew®, Tom Clancy’s The Division® i Watch Dogs®. W ekosystemie Ubisoft Connect gracze mogą korzystać z gamy usług pozwalających czerpać jeszcze większą radość z gier, zdobywać nagrody oraz kontaktować się znajomymi korzystającymi z różnych platform. Z kolei usługa subskrypcyjna Ubisoft+ daje dostęp do wciąż rosnącego katalogu, w którym obecnie znajduje się ponad 100 gier Ubisoft i dodatków do nich. W roku fiskalnym 2021–22 Ubisoft osiągnął sprzedaż netto na poziomie 2129 milionów euro.


 

Polecamy również

Dwie dodatkowe niespodzianki na Disney+ Day – koncertowy film “BTS W LA: ZAPRASZAMY NA SCENĘ” oraz produkcja o kulisach serialu „ANDOR”

Każda katastrofa jest początkiem odnowy. „Wielka Woda” – serial inspirowany powodzią tysiąclecia zadebiutuje w ofercie Netflix już 5 października

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner