Dwie dodatkowe niespodzianki na Disney+ Day – koncertowy film “BTS W LA: ZAPRASZAMY NA SCENĘ” oraz produkcja o kulisach serialu “ANDOR”

Facebooktwitter

Disney+ filmy seriale

Dwie premierowe produkcje dołączają do wcześniej ogłoszonych globalnych premier z okazji Disney+ Day, wśród których znajdą się nowe filmy i seriale od Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic, Star i nie tylko!

W ramach obchodów Disney+ Day już teraz na platformie dostępne są, oprócz wcześniej ogłoszonych tytułów, również elektryzujący film koncertowy ikon muzyki pop XXI wieku “BTS w LA: Zapraszamy na scenę” i produkcja prezentująca kulisy nadchodzącej premiery serialu oryginalnego Disney+ „Andor” od Lucasfilm.

“BTS w LA: Zapraszamy na scenę” to film koncertowy prezentujący występ na żywo z koncertu BTS, który odbył się na stadionie SoFi w Los Angeles pod koniec 2021 roku. Głównym planem produkcji jest scena, a na niej zostaną wykonane nominowane do nagrody GRAMMY®, takie hity grupy muzycznej jak “Dynamite”, “Butter” i “Permission to Dance”. BTS, akronim od Bangtan Sonyeondan lub “Beyond the Scene”, to południowokoreański boysband, który od czasu swojego debiutu w czerwcu 2013 roku podbił serca milionów fanów na całym świecie.

W skład BTS wchodzą RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin, V i Jung Kook. Film produkowany jest przez HYBE i Den of Thieves we współpracy z Borderless Films.

Andor“, którego trzyodcinkowa premiera trafi do Disney+ 21 września, odkrywa nową perspektywę ze świata „Gwiezdnych wojen”, skupiając się na podróży Cassiana Andora. Serial przybliża opowieść o rodzącej się rebelii przeciwko Imperium i o tym, jak ludzie się w nią zaangażowali. To czas pełen niebezpieczeństw, podstępów i intryg, a Cassian wkroczy na ścieżkę, której ma doprowadzić go do roli bohatera rebelii.

Andor | Oficjalny zwiastun NAPISY PL | Disney+

Diego Luna powraca jako Cassian Andor, a u jego boku wystąpią: Genevieve O’Reilly, Stellan Skarsgård, Adria Arjona, Denise Gough, Kyle Soller i Fiona Shaw. Producentami serialu są Kathleen Kennedy, Tony Gilroy, Sanne Wohlenberg, Diego Luna i Michelle Rejwan. Twórcą i showrunnerem serialu jest Tony Gilroy.

 

Pinokio | Oficjalny zwiastun PL DUBBING | Disney+

W ramach Disney+ Day na widzów czekają ekscytujące premiery od Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic, Star i nie tylko. Wcześniejsze zapowiedzi to: „Thor: Miłość i grom”, „Pinokio”, nowy odcinek „Mecenas She-Hulk”, „Auta w trasie”, „Obi-Wan Kenobi: Powrót Rycerza Jedi”, „Dorastanie”, „Bertie Gregory odkrywa świat”, „Tierra Incógnita”, „Za kulisami filmu „Thor: Miłość i grom”, “Sezon ślubny”, “Mike”, a także “Witajcie w klubie” – nowy krótkometrażowy film z serii „The Simpsons” – są już dostępne w Disney+.

 

Disney+ filmy seriale

Nowi oraz powracający subskrybenci mogą od dzisiaj do wtorku, 20 września do godziny 8:59 skorzystać z pierwszego miesiąca z Disney+ w cenie 6,99 zł, by w pełni doświadczyć wszystkich atrakcji czekających na nich z okazji Disney+ Day.

 

O Disney+

Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych Wojen, National Geographic oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa The Walt Disney Company, jest częścią Disney Media & Entertainment Distribution. Usługa oferuje kolekcję oryginalnych treści oferowanych na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, serii animowanych i live-action oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios. A dzięki marce Star, oferuje także dostęp do najświeższych tytułów 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX, Searchlight i innych. Więcej informacji na disneyplus.com.


 

Polecamy również

Specjalna oferta promocyjna z okazji Disney+ Day – 6,99 zł za pierwszy miesiąc abonamentu Disney+

Każda katastrofa jest początkiem odnowy. „Wielka Woda” – serial inspirowany powodzią tysiąclecia zadebiutuje w ofercie Netflix już 5 października

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner