Specjalna oferta promocyjna z okazji Disney+ Day – 6,99 zł za pierwszy miesiąc abonamentu Disney+

Facebooktwitter

Disney+ filmy seriale

Pierwszy miesiąc z Disney+ za 6,99 zł w ramach specjalnej oferty promocyjnej dla nowych i  powracających subskrybentów. Oferta dostępna już od 8 września od godz.6:00.

Z okazji Disney+ Day, fani otrzymają możliwość subskrypcji Disney+ w specjalnej ofercie promocyjnej. Już od godz. 6:00 rano 8 września do godziny 8:59  20 września nowi i powracający subskrybenci mogą otrzymać pierwszy miesiąc z Disney+ w cenie 6,99 zł.

Disney+ filmy serialeDisney+ Day jest wprowadzeniem do D23 Expo, wyjątkowego wydarzenia, odbywającego się 9-11 września w Anaheim.

Podczas Disney+ Day odbywają się globalne premiery produkcji Disneya, Pixara, Marvela, ze świata „Gwiezdnych wojen”, National Geographic i te występujące pod marką Star. Disney+ Day zagwarantuje subskrybentom jeszcze większą dawkę emocji dzięki wyjątkowym i długo wyczekiwanym premierom, a wśród będzie można zobaczyć m.in. „Thor: Miłość i grom”, „Mike”, „Obi-Wan Kenobi: Powrót Rycerza Jedi”, „Auta w trasie” czy nowy krótkometrażowy film z serii „Simpsonowie”.

O Disney+

Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych Wojen, National Geographic oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa The Walt Disney Company, jest częścią Disney Media & Entertainment Distribution. Usługa oferuje kolekcję oryginalnych treści oferowanych na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, serii animowanych i live-action oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios. A dzięki marce Star, oferuje także dostęp do najświeższych tytułów 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX, Searchlight i innych.


 

Polecamy również

Wrześniowe premiery na Netflix – oficjalna lista filmów i seriali. Wśród nowości film „Broad Peak”

Disney+: W październiku zadebiutuje nowy serial kryminalny „Candy” z Jessicą Biel w roli głównej

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner