🍁 Listopadowe premiery na Netflix – oficjalna lista filmów i seriali 🍁

Facebooktwitter

Otrzymaliśmy dziś z Netflix Polska informacje dotyczące premier w ofercie na miesiąc listopad 2019. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą.

Netflix: W listopadzie po krótkiej przerwie zajrzymy do Mirmiłowa, gdzie na Kajka i Kokosza czekają kolejne wspaniałe przygody! Do obsady znanej z pierwszego sezonu dołączyli znakomici twórcy ze świata filmu i muzyki wcielający się w nowe postaci, w tym Krystyna Janda, Brodka, Anna Cieślak, Jerzy Stuhr, Andrzej Seweryn i Olaf Lubaszenko.

Netflix seriale

W bibliotece Netflix zagości także adaptacja kultowej serii Cowboy Bebop oraz pełen akcji film Czerwona nota, w którym w główne role wcielają się Dwayne Johnson, Ryan Reynolds i Gal Gadot.

Netflix seriale

Netflix filmy

Zaczynamy się także powoli wprawiać w świąteczny nastrój! We wzruszającym filmie Chłopiec zwany Gwiazdką poznamy losy Nikolasa, który udowodni, że nie ma rzeczy niemożliwych, a w The Claus Family mały Julius odkryje, że jego dziadek jest prawdziwym Świętym Mikołajem.

Netflix

Zapraszamy również do słuchania Netflix Studio, które jest już dostępne jako podcast dla fanów filmów i seriali. Można go znaleźć na Spotify oraz w Tidal i Apple Podcasts.

Nowości na Netflix | Listopad 2021

 

Netflix seriale

Netflix


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner