Luty w ofercie Disney+

Facebooktwitter

Disney+ seriale

Luty przeniesie subskrybentów Disney+ do świata feudalnej Japonii za sprawą serialu „Szōgun”. 27 lutego to dzień premiery nowej ekranizacji kultowej powieści Jamesa Clavella pod tym samym tytułem.

Co jeszcze czeka na widzów? W najnowszym filmie Marvel Studios The Marvels niecodzienne trio musi zjednoczyć siły w próbie ratowania świata. Ponadto, w lutym zawita do Disney+ trzeci sezon serialu animowanego Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja.

SZōGUN [FX’S SHōGUN] – SERIAL ORYGINALNY – 27 lutego, dwa odcinki na start, kolejne co tydzień

„Szōgun” to 10-odcinkowa limitowana seria od FX, która zabiera widzów do stojącej u progu wojny domowej Japonii z roku 1600. Lord Yoshii Toranaga (Hiroyuki Sanada) musi walczyć o życie, gdy jego wrogowie z Rady Regentów jednoczą się przeciwko niemu. Niespodzianie do wybrzeża jednej z japońskich wiosek rybackich przybija tajemniczy statek z angielskim nawigatorem Johnem Blackthorne’em na pokładzie. Informacje, które ma przybysz, mogą pomóc Toranadze w walce o władze. Losy Toranagi i Blackthorne’a nierozerwalnie wiążą się z ich tłumaczką, Todą Mariko (Anna Sawai) – tajemniczą chrześcijańską szlachcianką i ostatnią przedstawicielką zhańbionego rodu. Służąc swemu panu w tym napiętym okresie politycznym, Mariko musi pogodzić współpracę z Blackthorne’em ze swoją wiarą, której zawdzięcza życie, oraz zobowiązaniami wobec zmarłego ojca.

THE MARVELS – FILM MARVEL STUDIOS – 7 lutego – tylko w Disney+
Carol Danvers znana jako Kapitan Marvel zdołała odzyskać swą prawdziwą tożsamość od tyranów Kree i dokonała zemsty na Najwyższej Inteligencji. W konsekwencji Carol niesie na swych barkach ciężar zdestabilizowanego świata. Pełniąc swoje obowiązki, Carol Danvers / Kapitan Marvel przypadkowo trafia do rewolucjonisty Kree. Jej moce łączą się z mocami superfanki z Jersey City, Kamali Khan – Ms. Marvel – oraz z siostrzenicą Carol, z którą nie utrzymuje kontaktów, obecnie astronautką S.A.B.E.R, kapitan Monicą Rambeau. Teraz to niezgrane trio musi wspólnymi siłami dać prawdziwy popis i w zgrany sposób uratować świat jako „The Marvels”.
 

GWIEZDNE WOJNY: PARSZYWA ZGRAJA – SEZON 3 [STAR WARS: THE BAD BATCH S3] – SERIAL ORYGINALNY DISNEY+ – 21 lutego – 3 odcinki w dniu premiery

Walka Jednostki 99 z nowo powstałym Imperium znajduje swój efektowny finał.
 

SUNCOAST – FILM SEARCHLIGHT – 9 lutego – dostępny w Disney+

Zainspirowana wydarzeniami ze swojej młodości reżyserka Laura Chinn ukazuje losy nastolatki, która razem ze swoją zuchwałą matką, opiekuje się ciężko chorym bratem. Dziewczyna nawiązuje nieoczekiwaną przyjaźń z ekscentrycznym aktywistą, w cieniu trudnych decyzji związanych ze złożonym przypadkiem medycznym.

Czy wiesz, że…?

– Najnowszy film SparkShorts Pixara już w lutym! Drewniana kukiełka pragnie wpasować się w towarzystwo rówieśników. Pewnego dnia na widok gwiazdy wypowiada życzenie, które na jej nieszczęście się spełnia. W pogoni za akceptacją, główna bohaterka jest gotowa zapłacić najwyższą cenę – zakwestionować to, kim jest, i jakie są jej korzenie. „Ja” (Self) od 2 lutego w Disney+

– Klony wracają! „Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja” z ulubioną elitarną jednostką klonów powraca z wyczekiwanym nowym sezonem.

COŚ NA ROMANTYCZNY WIECZÓR I NIE TYLKO

Walentynki można obchodzić lub nie, ale okazja do obejrzenia porywającej historii miłosnej jest zawsze! W Disney+ czekają na Was klasyki i nowsze produkcje, na wesoło i takie, na których można uronić łzę wzruszenia.

Romeo i Julia
[Romeo+Juliet]

Dostępny w Disney+

Piękna i Bestia
[Beauty and the Beast]

Dostępny w Disney+

Titanic

Dostępny w Disney+

West Side Story

Dostępny w Disney+

Zakochany kundel
[Lady and the Tramp]

Dostępny w Disney+

Gwiazd naszych wina
[The Fault in our Stars]

Dostępny w Disney+

Ten pierwszy raz
[Never Been Kissed]

Dostępny w Disney+

Tacy jesteśmy
[This is Us]

Wszystkie sezony dostępne w Disney+

 

CO JESZCZE POJAWI SIĘ W LUTYM?

Bob’s Burgers – nowe odcinki 14. sezonu
[Bob’s Burgers S14]
Od 21 lutego w Disney+

Snowfall – sezon 6
[FX’s Snowfall – S6]
Od 28 lutego w Disney+

Jeszcze będzie dobrze
[Everything Is Fine]
Od 28 lutego w Disney+

O Disney+

Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic oraz takich tytułów jak „Simpsonowie” oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa Disneya, oferuje kolekcję oryginalnych treści na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, seriali animowanych i aktorskich oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios.


Polecamy również

“Rojst Millenium” – finał kultowego serialu w reżyserii Jana Holoubka już 28 lutego w serwisie Netflix. Mamy nowy zwiastun

Lutowe premiery na Netflix – oficjalna lista filmów i seriali. Wśród nowości “Rojst Millenium” i druga część “Love Never Lies Polska”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner