Tacy właśnie jesteśmy – nowy serial HBO zadebiutuje 15 września 2020 w HBO i HBO GO

Facebooktwitter

hbo seeriale

Tacy właśnie jesteśmy (We Are Who We Are) to serial o dorastaniu dwójki amerykańskich nastolatków w bazie wojskowej USA we Włoszech. Jego twórca, nominowany do Oscara Luca Guadagnino, po raz pierwszy przenosi swój wyjątkowy kinowy styl na mały ekran. Premiera serialu Tacy właśnie jesteśmy odbędzie się w HBO i HBO GO 15 września.

Serial mówi o przyjaźni, pierwszej miłości i poszukiwaniu własnej tożsamości, jednocześnie pokazując całą paletę radości i trosk związanych z byciem nastolatkiem. Produkcja przedstawia historię, która mogłaby się wydarzyć w każdym miejscu na świecie, ale w tym przypadku rozgrywa się na małym kawałku Ameryki we Włoszech.

W serialu Tacy właśnie jesteśmy występują: zdobywczyni Złotego Globu Chloë Sevigny (Nie czas na łzy), Jack Dylan Grazer (Mój piękny syn), Alice Braga (Miasto ślepców), Jordan Kristine Seamón, Spence Moore II (serial All American), Kid Cudi (serial HBO Westworld), Faith Alabi (serial Cold Feet), Francesca Scorsese, Ben Taylor, Corey Knight, Tom Mercier oraz Sebastiano Pigazzi.

Jacka Dylana Grazera zobaczymy w roli nieśmiałego i introwertycznego czternastoletniego Frasera, którzy przenosi się z Nowego Jorku do bazy wojskowej w Wenecji Euganejskiej wraz z matkami, Sarah (Chloë Sevigny) i Maggie (Alice Braga), które służą w armii amerykańskiej. Tom Mercier (Jonathan) wystąpi w roli asystenta Sarah.

hbo seeriale

Jordan Kristine Seamón wcieli się w pozornie odważną i pewną siebie Caitlin, która mieszka z rodziną w bazie od kilku lat i mówi po włosku. W porównaniu ze swoim starszym bratem Dannym (Spence Moore II), Caitlin ma lepsze relacje z ich ojcem, Richardem (Kid Cudi), ale nie za dobrze dogaduje się z matką Jenny (Faith Alabi).

Caitlin jest filarem grupy przyjaciół, do których zaliczyć można Britney (Francesca Scorsese) – szczerą, dowcipną, nieskrępowaną dziewczynę, wesołego i dobrodusznego Craiga (Corey Knight) –  dwudziestokilkuletniego żołnierza, Sama (Ben Taylor), zaborczego chłopaka Caitlin i zarazem młodszego brata Craiga, Enrico (Sebastiano Pigazzi) – wesołego osiemnastolatka z Veneto, który ma słabość do Britney, oraz Valentinę (Beatrice Barichella) – ich włoską koleżankę.

hbo seeriale

Scenarzystą oraz reżyserem serialu, pełniącym także obowiązki showrunnera oraz producenta wykonawczego, jest nominowany do Oscara Luca Guadagnino (Tamte dni, tamte noce). Filmowiec znany jest z fascynującego wizualnie stylu i poruszających portretów psychologicznych. W jego dorobku artystycznym znajdują się między innymi takie filmy jak: nominowany do Oscara, Złotego Globu i nagrody BAFTA Jestem miłością, Nienasyceni, a także nominowany do Oscara i do nagrody BAFTA Tamte dni, tamte noce i doceniany film Suspiria.

Współtwórcami scenariusza są także Paolo Giordano oraz Francesca Manieri. Pozostałymi producentami wykonawczymi są: Lorenzo Mielli z ramienia The Apartment i Mario Gianani z Wildside, a także reprezentujący Small Forward – Elena Recchia, Nick Hall, Sean Conway i Francesco Melzi d’Eril. Serial jest koprodukcją HBO i Sky.

Premiera serialu Tacy właśnie jesteśmy (We Are Who We Are) odbędzie się 15 września w HBO i HBO GO, równolegle z amerykańską premierą.

Pierwszy odcinek serialu dostępny będzie w serwisie HBO GO od rana, a jego emisja na antenie HBO zaplanowana została na godzinę 21:10. Serial liczyć będzie 8 odcinków.


 

Polecamy również

Wrzesień 2020 w HBO GO – nowe filmy i seriale, zwiastuny

Millie Bobby Brown jako ENOLA HOLMES w zwiastunie nowego filmu Netflixa

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner