Euforia – pierwszy odcinek specjalny już jest dostępny w ofercie HBO GO

Facebooktwitter

hbo go seriale

Pierwszy odcinek specjalny wyróżnionego trzema nagrodami Emmy serialu HBO Euforia już od dzisiaj, tj. 4 grudnia, jest dostępny w serwisie HBO GO. Emisja na antenie HBO odbędzie się 7 grudnia.

Pierwszy odcinek specjalny koncentruje się na Rue (Zendaya), którą obserwujemy podczas Bożego Narodzenia. Dziewczyna rozstała się z Jules na stacji kolejowej pod koniec pierwszego sezonu. Odcinek zatytułowany Trouble Don’t Last Always napisał i wyreżyserował pomysłodawca serialu Sam Levinson. Poza Zendayą zobaczymy w nim Colmana Domingo, który wystąpił w pierwszym sezonie produkcji. Na ekranie pojawi się także Hunter Schafer.

hbo go seriale

Twórcą Euforii jest Sam Levinson, który odpowiada za scenariusz produkcji, jest także jednym z jej producentów wykonawczych. Obowiązki pozostałych producentów wykonawczych pełnili Ravi Nandan, Kevin Turen, Drake, Future the Prince, Hadas Mozes Lichtenstein, Ron Leshem, Daphna Levin, Tmira Yardeni, Mirit Toovi, Yoram Mokady oraz Gary Lennon. Współproducentem jest Will Greenfield. Serial został wyprodukowany we współpracy ze spółką A24 i jest oparty na izraelskiej produkcji o tym samym tytule. Jej pomysłodawcami są Ron Leshem i Daphna Levin ze spółki HOT.

Serial HBO Euforia otrzymał w tym roku trzy nagrody Primetime Emmy®, w tym dla najlepszej aktorki w serialu obyczajowym (Zendaya), za najlepszą współczesną charakteryzację (naturalną) oraz za najlepszą oryginalną muzykę i słowa (Labrinth – All For Us).

Premiera pierwszego specjalnego odcinka serialu Euforia odbywa się wcześniej niż to było zaplanowane, czyli już dzisiaj, tj. 4 grudnia 2020r. w HBO GO. Premierowa emisja na antenie HBO odbędzie się natomiast zgodnie z zapowiedzią, w poniedziałek 7 grudnia o godzinie 20:10.


 

Polecamy również

Netflix: Carey Mulligan i Joseph Fiennes w filmie „Wykopaliska” – oficjalny zwiastun i plakat

Niech gadają – nowy film HBO Max w reżyserii Stevena Soderbergha z Meryl Streep w roli głównej zadebiutuje w grudniu w ofercie HBO GO

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner