Marcowe premiery na Netflix – oficjalna lista filmów i seriali. Wśród nowości “Zabójcze wesele”, “Johnny” oraz druga część serialu “Ty”

Facebooktwitter

Netflix marzec

Otrzymaliśmy z Netflix Polska informacje dotyczące premier w ofercie na miesiąc marzec 2023. Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycjami.

W marcu na Netflix pojawi się wiele filmowych nowości! Uczuciowy dylemat w Dzisiaj śpisz ze mną i opowieść o niesamowitej miłości do świata w filmie Johnny trafią do użytkowników nie tylko w Polsce, ale na całym świecie.

Netflix

Netflix filmy

Fani Idrisa Elby będą mogli znów zobaczyć go w roli detektywa w mrocznym kryminale Luther: Zmrok.

Netflix seriale

Kolejną zagadkę będą musieli rozwikłać również bohaterowie najnowszego hitu – Zabójcze wesele z Adamem Sandlerem i Jennifer Aniston w rolach głównych.

Netflix filmy

Natomiast fani seriali będą mogli poznać dalszą historię Joego z Ty, powrócić do magicznego świata w kolejnej części serialu Cień i kość oraz pożegnać ukochaną obsadę w ostatnim sezonie Riverdale.

Netflix seriale

Netflix seriale

 

Nowości na Netflix | Marzec 2023

Idzie marzec, a z nim powroTY, powroTY, powroTY. Obejrzymy między innymi drugą część czwartego serialu „TY”, dalsze fantastyczne przygody ekipy „Cień i kość”, sezon drugi „Sex/Life”, czwarty „Titans” czy kontynuację „Zabójczego rejsu”, tym razem w życie, czyli film „Zabójcze wesele”. Fani reality TV szykujcie się, bo nadchodzą również kolejne sezony „Miłość jest ślepa”, „Modni i modniejsi” czy „Jestem Georgina”. Jak na wiosnę przystało, nie zabraknie również powiewu filmowych świeżości jak „Luther: Zmrok” czy polskiej produkcji „Dzisiaj śpisz ze mną”.

Netflix

Netflix seriale

 


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner